Vectra C 04 OPC Line 1.6

Modifikasyon çizgisi nasıl?

• Fena çalışmalar yapılmamış..Çizgisi iyi..

Oy: 16 32.0%
  • Ekstradan gereksiz parçalar var..Apaçhi line a kayma var..

Oy: 34 68.0%

• Kullanılan toplam oy
    50

sadik_efecelik

Kayıtlı Kullanıcı
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Katiyen yakıştırmayı. Yikamaci lar onu kavlatmak için üzerine üzerine şu tutacaklardir

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
bence gerek yok zaten senin araba abartılı heryerinde bşi var :) ön konsola dantel kaldı bi tek :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence gerek yok zaten senin araba abartılı heryerinde bşi var :) ön konsola dantel kaldı bi tek :)

amza abi saldanyeden düşecektim yapma şöyle şeyleri beya :D :D :D

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 14:02 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 13:59 ----------

Sağolun yorumlarınız için... Ama bu kadar da sert bir hayır beklemiyordum açıkçası :D

vallahi serdar o arabayı bana versen öncelikle yapacağım şey çıkma CDC40-CID ve çıkma 2005 comfort direksiyonu olur. Arkasından 500 liraya Z16 replica mantzel var, onunla birlikte port polish ile birlikte yazılım attırırım al sana 140hp :D Daha dolu vectra yok şuan piyasada, biraz daha eklersen taşıcak :D

Lysha

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Volkan abi yıllar önce Vectra C'sini modlamıştı. Dereceli, mantzel, polish vs vs arabayı baya yükledi. Ancak yakıtı çok arttı ve rölanti şehir içinde sıkıntı oluyordu. Değmez yani :)

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amza abi saldanyeden düşecektim yapma şöyle şeyleri beya :D :D :D

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 14:02 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 13:59 ----------

vallahi serdar o arabayı bana versen öncelikle yapacağım şey çıkma CDC40-CID ve çıkma 2005 comfort direksiyonu olur. Arkasından 500 liraya Z16 replica mantzel var, onunla birlikte port polish ile birlikte yazılım attırırım al sana 140hp :D Daha dolu vectra yok şuan piyasada, biraz daha eklersen taşıcak :D

Bu kadar şey yapan biri olarak sence cdc40 OPERA yı unutmam mümkün mü,hele renkli ekranla :D ilk yaptıracağım AFL farlardı 2. olarak da Renkli ekranlı Opera.. Ama tesisat farklılığından daha fazla zahmete yol açtığı için es geçtik o projeyi..Lyshia da paylaştığı üzere ben de onun gibi düşünüyorum..Yani o ekstraların getirisinden çok götürüsü oluyor..Çünkü ankara daki hakan abi ve Hüseyin abilerle de aynı konuları sordum..Farların yazılımını attırmaya gitmeden 2-3 ay önce mantzelleri falan da temin ettirip orada montajını yaptıracaktım farlarla beraber ama pek randımanlı olmuyormuş...Olur da elime para geçerse Turbo takmayı düşünüyorum... 0.8 basınçlı küçük bir turbo ile aracı canlandıracağım..Ama ileride tabi..Önce şu ultrasonik alarmı halledeceğiz Kerem Abi yle..

Bu arada son cümleni iltifat olarak kabul ediyorum :D

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
motorla uğraşma onun yerine al 2.0t hazır yapılmışı var :)