Vectra C 04 OPC Line 1.6

Modifikasyon çizgisi nasıl?

• Fena çalışmalar yapılmamış..Çizgisi iyi..

Oy: 16 32.0%
  • Ekstradan gereksiz parçalar var..Apaçhi line a kayma var..

Oy: 34 68.0%

• Kullanılan toplam oy
    50

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu kadar şey yapan biri olarak sence cdc40 OPERA yı unutmam mümkün mü,hele renkli ekranla :D ilk yaptıracağım AFL farlardı 2. olarak da Renkli ekranlı Opera.. Ama tesisat farklılığından daha fazla zahmete yol açtığı için es geçtik o projeyi..Lyshia da paylaştığı üzere ben de onun gibi düşünüyorum..Yani o ekstraların getirisinden çok götürüsü oluyor..Çünkü ankara daki hakan abi ve Hüseyin abilerle de aynı konuları sordum..Farların yazılımını attırmaya gitmeden 2-3 ay önce mantzelleri falan da temin ettirip orada montajını yaptıracaktım farlarla beraber ama pek randımanlı olmuyormuş...Olur da elime para geçerse Turbo takmayı düşünüyorum... 0.8 basınçlı küçük bir turbo ile aracı canlandıracağım..Ama ileride tabi..Önce şu ultrasonik alarmı halledeceğiz Kerem Abi yle..

Bu arada son cümleni iltifat olarak kabul ediyorum :D

İltifat olsun zaten, faza dolu araba :D Turbo konusuna gelince Z16LET astra 1.6GTC turbo motoruna döndürmek mümkün olabilir. Veya tüm parçaları söküp orijinal modsuz vectra olarak ucuza satıp 2.0T veya 1.9CDTI alıp onun üzerinde oynamak yapmak olabilir hamza abinin dediğiyle paralel olarak. Bir de sana şunu sorayım, senin dubledin teyp ile yol bilgisayarı çalışıyor mu?

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İltifat olsun zaten, faza dolu araba :D Turbo konusuna gelince Z16LET astra 1.6GTC turbo motoruna döndürmek mümkün olabilir. Veya tüm parçaları söküp orijinal modsuz vectra olarak ucuza satıp 2.0T veya 1.9CDTI alıp onun üzerinde oynamak yapmak olabilir hamza abinin dediğiyle paralel olarak. Bir de sana şunu sorayım, senin dubledin teyp ile yol bilgisayarı çalışıyor mu?

Doğru, bak o olabilir.. 10 bin kadar bir para ayırabilirsem eğer benzini fazla yakmanın dışında aynı yakıtla çok daha verim elde edebilirsem bu işe gireceğim.. Ankara daki Serkan Abi satarsa eğer çok iyi bir aracı var onu almak için uğraşırım.. 2.0 T onunki 2005 model ve GTS 18'' jantlar, cdc40 opera AFL farlar var..Siyah renkli ve GTS şasi var..Çok iyi ama foruma da takılmyor..

Radyo ISO denen soketlerden bnm.. BC-1 BC-2 ortalama, son yakıt alımından sonraki ortalama hız, yakıt vs bilgilerini veren yol bilgisayarından değil..

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
Doğru, bak o olabilir.. 10 bin kadar bir para ayırabilirsem eğer benzini fazla yakmanın dışında aynı yakıtla çok daha verim elde edebilirsem bu işe gireceğim.. Ankara daki Serkan Abi satarsa eğer çok iyi bir aracı var onu almak için uğraşırım.. 2.0 T onunki 2005 model ve GTS 18'' jantlar, cdc40 opera AFL farlar var..Siyah renkli ve GTS şasi var..Çok iyi ama foruma da takılmyor..

Radyo ISO denen soketlerden bnm.. BC-1 BC-2 ortalama, son yakıt alımından sonraki ortalama hız, yakıt vs bilgilerini veren yol bilgisayarından değil..

serkan satmaz arabayı boşuna bekleme, HK'nın arabası var o da 2005 GTS 18" orjinal jantlı ;)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yani bu da demek oluyor ki silecek kolundan mı bakıyorsun yol bilgisayarına, onu anlamadım ben :D
Bu arada 2.0T GTS vectralara insignia 1.6T parası istiyolar, ya 3.2GTS alırım ya insignia alırım, f/p hastalığı var bende :D

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serkan satmaz arabayı boşuna bekleme, HK'nın arabası var o da 2005 GTS 18" orjinal jantlı ;)

Abi öyle de hüseyin abinin araçta olmayan donanımlar var serkan abi nin vectra da..Mesela yükseklik ayarlı süspansiyon afl, CID Opera, koltuk soğutma ve ısıtma...Hüseyin abi de az istemiyor :D

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 01:39 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 01:37 ----------

Yani bu da demek oluyor ki silecek kolundan mı bakıyorsun yol bilgisayarına, onu anlamadım ben :D
Bu arada 2.0T GTS vectralara insignia 1.6T parası istiyolar, ya 3.2GTS alırım ya insignia alırım, f/p hastalığı var bende :D

Evet Mert, sağ taraftaki kol ile kullanıyorum yol bilgisayarını..Orası öyle, param olsa insignia alacağım zaten..

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi öyle de hüseyin abinin araçta olmayan donanımlar var serkan abi nin vectra da..Mesela yükseklik ayarlı süspansiyon afl, CID Opera, koltuk soğutma ve ısıtma...Hüseyin abi de az istemiyor :D

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 01:39 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 01:37 ----------

Evet Mert, sağ taraftaki kol ile kullanıyorum yol bilgisayarını..Orası öyle, param olsa insignia alacağım zaten..

Böyle kendi içimde sürekli bölünüyorum be serdarım, bahçeli evimizin üstüne +1.5 dublex kat çıkıcaz, gerekirse arabayı satıcaz. Sonrasında 3.2GTS veya insignia arasında kalırız sanırım, eğer şartlar iyi olursa sıfır ix35 veya mokka da olabilir. Ama bende her zaman için farklı olma derdi olmuştur, vectra nesli tükenmiş bi hayvan olduğundan hele hele GTS de çok nadiren bulunan bi şasi olduğundan GTS olmayan her arabaya binişimde içimde ukte kalacak gibi, bi bencillik edip GTS almak istiyorum ama hayırlısı :D

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Böyle kendi içimde sürekli bölünüyorum be serdarım, bahçeli evimizin üstüne +1.5 dublex kat çıkıcaz, gerekirse arabayı satıcaz. Sonrasında 3.2GTS veya insignia arasında kalırız sanırım, eğer şartlar iyi olursa sıfır ix35 veya mokka da olabilir. Ama bende her zaman için farklı olma derdi olmuştur, vectra nesli tükenmiş bi hayvan olduğundan hele hele GTS de çok nadiren bulunan bi şasi olduğundan GTS olmayan her arabaya binişimde içimde ukte kalacak gibi, bi bencillik edip GTS almak istiyorum ama hayırlısı :D

İnş işleriniz rast gider Allah gönlüne göre verir Mert.. Bu vectra lar tanımayan için çok saçma da kullanıp bilenler için vazgeçilmez oluyor..GTS şasi çok iyi bir şasi ve 1.9 cdti olanları da var onun..Ama ben de senin gibi düşünüyorum eğer 0 km araç alacaksam kendim için insignia tercih ederim

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Serdar İnsignia'yı ne yapacaksın ki :) Biraz daha para ekleyip Volvo S60 falan alsana 1.6 D2 98.000 civarı şiir gibi araba. Motoru biraz gürültülü ve güçsüz ama idare ederi. Ah ulan yine Volvo duygularım depreşti ... Bu arada senin arabanın bagaj kısmı çok karışık ben araba üstünde fazla çıkartma , yazı türü şeyleri sevmiyorum ... Ata'mızın imzasını cama yapıştır , birde Transformers kafasını sök derim. Onun haricinde satmayacam dersen kömür siyahına kaplarsan çok harika olur :)

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yorumun için teşekkür ederim doğukan ama o kadar param olsa insignia alırım..Eğer mercedes alacak param olsaydı mercedes alırdım ya da alırım...İnsignia bana her istediğimi vaad ediyor..Daha doğrusu opellerin çoğu bunu sağlıyor.. Donanım olarak volvo harika ama diğer herşey vasat..O stickerların manevi anlamı var bende :D o yüzden çıkarmadım..