az önce kaza yaptım

yildirim11

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: az önce kaza yaptım

Kovalamaya hem vaktim yok hemde o kazadan kurtulmus olmak bana yetiyor. Inanin aracin kaskosu da olmasaydi gram uuzulmezdim

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yildirim link' Alıntı:
Kovalamaya hem vaktim yok hemde o kazadan kurtulmus olmak bana yetiyor. Inanin aracin kaskosu da olmasaydi gram uuzulmezdim

Kazadan yaralanmadan kurtulmuş olmak en büyük tesellimiz, bundan daha önemli bir şey olamaz.Fakat unutmayalım ki bu kazayı o araçtan düzgün sabitlemendiği için düşen damaca yüzünden yaptınız.Geçen gün haberlerde gördüm, kiremit taşıyan kamyon yarım kamyon kiremiti yola döktü.Demek ki bu konuda kontrol yapılmıyor. Bu kontrolü yaptırtacak olan bundan zarar görenler olarak bizleriz.

Kazanın etkilerini atlattıktan sonra bence emniyet müdürlüğüne gidip zaman ve yer belirtip bu aracı kameralardan tespit ettirip hem zararınızı karşılatabilir, hem de bu aracın ait olduğu firmanın yüklü ceza almasını sağlayabilirsiniz.

Maalesef ülkemizde kontroller yeterli olmadığı için bunun acısını gene bizler çekiyoruz.Bu konuda biz de gerekli ihbarları yapmazsak bu tır işkencesi bitmez.

airforces

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

büyük tehlike atlatmışsınız geçmiş olsun allah beterinden saklasın

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok çok geçmiş olsun

Tam da gözümün önünde bir Vectra nın önündeki bir Şahin e 8-10km hızla arkadan çarpması ve Şahin in bu kadar hafif bir temasla bile sürücü kapısının sıkışmasını anlatıyordum!!

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok geçmiş olsun.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ևok ama çok geçmiş olsun.  :(
Allah korumuş gerçekten.
Neyse ki hem size hemde kazaya karışan tır sürücüsüne bir şey olmamış.
Hava yastıkları açılsaydı aracınız büyük ihtimalle perte çıkacaktı. ևünkü ön konsol ve tavan değişimi, ayrıca yeni airbag takılması masrafı baya arttırıyor.
Yinede bu hasar sonrası aracınızın perte çıkma ihtimali yüksek. Sigorta şirketinizle görüşüp anlaşabileceğinizi düşünüyorum.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş oldum, şok oldum bir an aracı görünce.. Belirttiğiniz gibi canınızın sağ olması, hele hele en küçük bir sıyrık olmaması çok sevinrici. Sadakanızı verin...

strance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Büyük geçmiş olsun Allah beterinden saklasın, umaarım perte çıkar