Bıktım yüksek güçlü farlardan, uzun gibi kısa farlardan.

M8402

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özellikle yeni kasa civiclerin farları resmen kör ediyor ve bu tür araçların sayısı her geçen gün artıyor,sıkışık trafikte merceksiz ve ayarsız xenonlarla,ön-arka sislerle gezen düşüncesizler, aracındaki bilumum ışığı açıp geziyor marifetmiş gibi.
En kötüsü de dediğiniz gibi trafik ekipleri bunlara hiçbir yaptırım uygulamıyor,işleri güçleri bizim kimseye zararı olmayan açık ton filmli camlarımız,gürültü yapmayan çift çıkış egzosumuz,jantlarımız.

fthcnplt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.visualport.org
benim aracımda da xenon var ve mercksiz kimsenin gözünü aldığını görmedim... ayrıca bende bayaa bi ucuza alıştım.. tek sorun geçen ay bi çukura girdim içim gitti tabii ama aracın rot balans dağldı farketmediğim bşi vardı far ayarıda bozulmuş zannedersem 3 gün gzdim öyle ben bile rahatsız olmuştum resmen kfür ediodu karıdakiler... tam oturtmuyorlar o yuzden cok göz alıyor bende ayar oluyorum

Shadow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sidemir.com.tr
Benimde farlarım projektör gibi ve çok büyük zevk alıyorum insanları rahatsız etmekten..

Hatta far ayarımı özellikle yüksek yaptırırımki arkadan yaklaştığım araç ayağını gazdan çekmek zorunda kalsın die..

kendimde arka cama çok koyu bir film çektirdim arkadaki uzunlarıda dayasa sorun olmuyor..

Siz rahatsız olmuşsunuz ama bence çok zevkli :]

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde farlarım projektör gibi ve çok büyük zevk alıyorum insanları rahatsız etmekten..

Hatta far ayarımı özellikle yüksek yaptırırımki arkadan yaklaştığım araç ayağını gazdan çekmek zorunda kalsın die..

kendimde arka cama çok koyu bir film çektirdim arkadaki uzunlarıda dayasa sorun olmuo..

Siz rahatsız olmuşsunuz ama bence çok zevkli :]

Dışarı gelsene sen...:p

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merceksiz fara Xenon uygulaması yapmak büyük cahilik zaten hadi ben bunu geçtim ön sis farını yakıp yetinmeyip birde arka sis farlarını yakan amelelere deli oluyorum böyle bir hıyarlık nası olur anlam veremiyorum yani apaçilik olurda bu kadar da olmaz :(

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otobanda giderken arkada 2 tane beyaz projektör gibi (sanıyorum geri vites lambasıydı) yanan audi ardı
dedim baştan geri geri mi geliyo diye, sonra yakınlaşıncac gözümü aldı ağzıma ne geldiyse döktüm bende

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araçlara sonradan takılan xenon lara yasak getirilsin, mercekli merceksiz farketmez.Orjinal değilse yasaklansın.Çok xenon istiyorsan parayı basar üzerinde orj. xenon far olan arabayı alırsın

eL_nino

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eee Karayollari ve Tuv far ayarlarini agir kusurdan,hafif kusura cevirirse olacagi bu.Duyarli olmak lazim.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farlar kaldırılsın yerine mum koyalım taş devri modeli.
yada devlet her yolu gündüz gibi aydınlatsın fara ihtiyaç kalmasın.