Çakmaklıktan Mp3+Radyo Keyfi

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ucuz etin yahnisi işte..Onu bi tarafa bırakalım, benim gibi, ses kalitesi track' in yerini tutmadığı için sıkıştırılmış ve bana göre kalitesiz format olan mp3' ü bile dinlemeyen kullanıcılar için arabaya bile sokulmamması gereken bir cihaz.

reklama gerek yok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 1 gb lik mp3 calar aldım arac kitiyle bagladım ses kalitesi guzel bnm aldıgım mp3 calarda dosya atlama ozelligi de var arada bi evinniz de pilini saj etcksiniz o kdr bn bnmkini tavsiye ederm ama bunu bilmiyorum

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şahsen ben memnunum.en kötü yanı aracı stop edince tekrar çalıştırdığınızda baştan başlıyor.ancak yeni çıkanlarında keldığı yerden başlama özelliği varmış.

ergin967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar,bende 2 ay kadar önce doğubanktan büyük ümitlerle aldım cihazdan bendeki comfort olduğundan yalnız radyo kaset var mp3 takıp direksiyondan kumandayı bozmayayım dedim vitrinde görüp beğendiğim ve kafama yatan bu cihazı aldım eve gelip büyük bir hevesle laptop,umdan sevdiğim şarkıları yükledim indim arabama taktım broşürde 15-20 tane frekanstan bahsediyor fakat üstünde yanılmıyorsam 7 yada 8 tane frekans seçeneği var 1-2-3-4-5 derken zarzor birtane yakaladım(87.9) cd kalitesinin yanına yaklaşmaz bu bir,park yerinde fena değildi yinede ama arabaya binip gitmeye başladım haydaaaa ses gidiyor geliyor başka frekansa geçiyim diyorum oda zayıf uğraşırken arabayı bindirecektim velhasıl araç giderken istanbuldaki yoğun frekans yüzünden mp3 keyfi eziyete dönüşüyor iyice soğumuştum geçenlerde tatil için avşaya gidiyordum,tekirdağdan motorla avşa,istanbuldan uzaklaştıkçe ses düzeldi tekirdağda ve avşada hiç problem yapmadı ama dönüşte yine allak bullak oldu ve sonrada tamamen vefat etti kırmamak için kendimi zor tuttum hanımda sinir oldu nerden buldun bunu kaçpara verdin dedi utandım 50 ytl verdim demeye işin özü şu ben yandım siz yanmayın arkadaşlar uzak durun bu aletten..

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
demekki bu alet büyük şehirler için uydun değil küçük şehirlerde ve uzun yola çıkanlar için fena değil...

Salih-18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi merabalar..Ben bu aletten aldım ve alacağıma pişman oldum..Ses kalitesi öyle çok iyi değil hatta hiç iyi değil..O kadar para vermenize de gerek yok kumandalısını İstanbuldan 35 liraya alabilirsiniz ama kullanışlı bi alet değil..

onur22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben çok memnunum full stereo birşey yalnız benimki 90 liralık ses bi sağdan bi soldan birde bass vuruyorki sorma süper isteye ürünü gösterebilirim tavsiye ederim