lpg simit tank değişimi

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hakan bali bir süre de olsa koku yayacaktır. Bence bir brandacı o parçayı halının üzerine dikebilir. İstersen bir de bu yolu araştır.
iki tane bali aldım abi. bali ile kenarlarından yapıştırdım ancak. İki tarafta hali olduğu için sürdüğüm bali çok az geldi. Bende sadece kenarlarına sürüp orta kısımlara sıcak silikon sürerek yapıştırdım. sonuç bence gayet iyi. dosemeciye sorduğumda aynı rengi yok demişti. benimki de %100 aynı renk değil ama güzel uyum sağladı.
00db6180ddef21c6c6698232ce2baa52.jpg
fdeb90f6c1e856effb406b15c29ee5cf.jpg
a1266ddbadd05ff959161dca99676edb.jpg
a7147a52f8e29cbea2948bd6736c3649.jpg

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bagajda yedek olarak motor yağı ve antifiriz her zaman taşırım. sol tarafa önceden yaptığım cırt cırtlı lastiklerle sabitlenmiştim fakat halıyı yeniden kaplamak için aldığım halıflex fazla gelince aliexpress sitesinde gördüğüm bagaj organizeri yapmaya karar verdim. kalan parçadan ufak oldu ama bagajda gezinen küçük şeyleri güzelce topladı
9f8eb9d9cfc2effb3865d1c50ba72b34.jpg
e9e63b363a4cc2a37ab2346948a7cdd8.jpg
22f8a9ebfdd3a7bef1de1ca83c8de938.jpg

11cf935da032d5af01c439542cb1dba1.jpg

Son düzenleme:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
sağlasın abi, teşekkür ederim.

İşin güzel yanı ne? Biliyor musun? Kardeşim ...simit tank sonrasında aslında arabanın ne kadar büyük bir bagajının farkına varmak işte bu duygu çok güzel her bagajı açtığın da insan kendini mutlu hisseder.

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşin güzel yanı ne? Biliyor musun? Kardeşim ...simit tank sonrasında aslında arabanın ne kadar büyük bir bagajının farkına varmak işte bu duygu çok güzel her bagajı açtığın da insan kendini mutlu hisseder.

aynen abi. bagajımın geniş olmadığını biliyorum fakat şuanda öyle geniş geliyor ki dediğin gibi bagajı her açtığımda mutlu oluyor, iyiki değiştirmişim diyorum.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Evet arkadaşlar bugün bir başka yerde arkadaşımızın başına beklediğim olay gelmiş durumda. LPG tankının içine serilen kıytırık malzeme olmamasından dolayı arkadaşın aracı ağır kusur sayılarak muayeneden kalmış. Aldık başımıza bir bela daha. Zamanın da takılmamış ama adamlar şimdi yok ağır kusur diye araçları muayeneden bırakıyor. Gerçekten büyük bir haksızlık ve vatandaşın resmen sorulması demek. Sadece bu plastik yok diye şimdi git tüpçü bul sonra o parçayı koydur o parça konması için belki tank sökülecek tank sökülmesi demek sızdırmazlık istenmesi demek birde sızdırmazlık bedeli öde yolun arkadaş yolun başka bir şey değil.

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaşlar bugün bir başka yerde arkadaşımızın başına beklediğim olay gelmiş durumda. LPG tankının içine serilen kıytırık malzeme olmamasından dolayı arkadaşın aracı ağır kusur sayılarak muayeneden kalmış. Aldık başımıza bir bela daha. Zamanın da takılmamış ama adamlar şimdi yok ağır kusur diye araçları muayeneden bırakıyor. Gerçekten büyük bir haksızlık ve vatandaşın resmen sorulması demek. Sadece bu plastik yok diye şimdi git tüpçü bul sonra o parçayı koydur o parça konması için belki tank sökülecek tank sökülmesi demek sızdırmazlık istenmesi demek birde sızdırmazlık bedeli öde yolun arkadaş yolun başka bir şey değil.
bizim ülkede standart diye birşey olmadığı için oluyor böyle şeyler abi. bu işin standardı belli. biz uretmedik bu lpg işini. yurt dışında nasıl yapılıyorsa her daim öyle yapılsa problem çıkmayacak ama bizde önce işi yapalım problem çıkarsa müdahale yaparız zihniyeti olduğu için bu gibi durumlarla sıkça karşılaşmaya devam edeceğiz.

bu arada bu akşam evdeki damacanalarla su almaya gittim köye. önceden 3 damacana koyduğumda bagaj doluyordu. şimdi lpg tankı ve tankı sabitlemek için koydukları zımbırtı ortadan kalkınca 7 damacana 6 tane de 5 litrelik bidon koydum. konu ile ilgili araştırma yapıp bu konuyu göreceklere kesinlikle tavsiyemdir simit tank