opel en çok şikayet alan araç mıdır?

kismasali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şikayet siteleri ve forumları biraz inceledim. herkes opelin en çok şikayet alan otomobillerden biri olduğunu söylüyor. bunların doğruluk payı nedir acaba? bizleri aydınlatabilecek arkadaşlarımız mutlaka vardır?

Son düzenleme:

Erkan DOĞU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Kullanıcısı Olarakdan Hayir Diyorum..

ßi Tofa$la Renault'la Vs. Kıyaslancak Bi Araba Markası Değildir..

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Şahsen benim şikayetim yok. Memnuniyetim var.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
o bol şikayet yazanlar. temiz bakımlı araç yerine gidip hurda döküntü son sahibini bekleyen ,opelleri ucuz ucuz alanlar. opel ne desin millet eşşeğe biner gibi biniyor ,bakım zamanı gelince yaptırmıyorlar ve böyle biniyorlar .araçta arıza yapınca opel kötü . ben 2001 vectra b 1.6 kullanıcısyım çok şükür bir sıkıntım yok bakımlarını ihmal etmem ,aracımada gözüm gibi bakarım sanayiyede yağ değişiminden yağ değişimine uğrarım.

danger16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle hic bir şikayetim yok merivamla vectramdan memnunum vectram 93 kasa 160 bin kursun gibi hala

yusufer55

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
50.000 km deki vectra c aracımdan ben de memnunum.

sarsugh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımı sıfır aldım ve şuan 6 yaşında 120 binde şuana kadar herhangi bir problemle karşıllaşmadım ancak arkadaşların dediği gibi döküük araç alırsan hangi marka alırsan al problem eksik olmaz.

arslanamca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya herkes memnunda bu kadar şikayeti olan insanlar burda ne geziyoarkadaşlar yamayın allah aşkına .. evet mardeşim en çok şikayet alan araç modale vectradır ben kabul ediyorum .. sıradan bi işiçin sanayiye gidiyorum valla billa heryerde bi vectra var.. teşekkürederim

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
o bol şikayet yazanlar. temiz bakımlı araç yerine gidip hurda döküntü son sahibini bekleyen ,opelleri ucuz ucuz alanlar. opel ne desin millet eşşeğe biner gibi biniyor ,bakım zamanı gelince yaptırmıyorlar ve böyle biniyorlar .araçta arıza yapınca opel kötü . ben 2001 vectra b 1.6 kullanıcısyım çok şükür bir sıkıntım yok bakımlarını ihmal etmem ,aracımada gözüm gibi bakarım sanayiyede yağ değişiminden yağ değişimine uğrarım.

tekrar hatırlatayım. bende vectra sahibiyim. ben sanayiyi unuttum yok bir sıkıntı. temiz araba iyi paradır sanayi uzak olur. dökük araba az paradır sanayide ustalarla ortaktır.:)

bornovalım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim araçların fonksiyonları ve özellikleri çok haliyle arıza yapacak , ayrıca süspansiyon bakımından sert yapıdaki opeller malum yollarımızda ki beklenmedik kasis ve çukurlar yüzünden arızalanması normal diye düşünüyorum.