opel en çok şikayet alan araç mıdır?

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
semia kardeş 1.3 motor o kasadaki araca küçük gelir diyorlar. 1.3 motor bu arabayı nasıl kaldırıyor.

karari kendin bir test sürüsü yaparak ver derim.. bana kalsa yetiyor,aslinda 1.5 cdti 105 beygir olsa daha iyi olurdu derim..ama yine 1.3 olanlar der iyi cekiyor ve kalkislar hele easytroniklerde hic de fena degil.

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelin parçaları ortalama 10 sene gider. ama orjinal alırsan... yani 98 model bir araba alırsan bu ara tüm parçaları bozulmaya başlar. hele bi de önceki sahipleri hiç ellememişlerse.. işte son kullanıcı yandı o zaman..
bende 98 model bi araç aldım. ve aynen dediğim gibi hiç ellenmemiş. inanın 5000 tl masraf ettim. ama dediğim gibi ilk defa ben değiştirdim o arızalanan parçaları...

crausol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
270.000 km de arabam. essek nıyetıne bınıyorum ama ne bmw ne de merso dınlıyor. kısa we oz konusacağım. YILLAR OPELİ HAKLI ÇIKARIR...

arslanamca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla yok abiler sizin arabalar iyi . bak üç beş kişibiniz. kaç kişi cvp verdiki zaten.. diğerleri utancından bişiy demiyo.. yok yok opel bence ı ıh

selmete

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla yok abiler sizin arabalar iyi . bak üç beş kişibiniz. kaç kişi cvp verdiki zaten.. diğerleri utancından bişiy demiyo.. yok yok opel bence ı ıh

alma o zaman kardeş sat vectranı gitsin :)

Son düzenleme:

kismasali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelin parçaları ortalama 10 sene gider. ama orjinal alırsan... yani 98 model bir araba alırsan bu ara tüm parçaları bozulmaya başlar. hele bi de önceki sahipleri hiç ellememişlerse.. işte son kullanıcı yandı o zaman..
bende 98 model bi araç aldım. ve aynen dediğim gibi hiç ellenmemiş. inanın 5000 tl masraf ettim. ama dediğim gibi ilk defa ben değiştirdim o arızalanan parçaları...

bektaş bey, müsadenizle bir şey sormak isterim. sizin arabanın boyası tamamen orjinal mi? maşallah çok temiz gözüküyor fotolardan

bugatti78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 98 yılında 98 modal Astra G aldım araç 11 yıldır bende ve temiz kullanıyorum dreksiyondaki patlak , klima hatası ve her iki günde bir yanan airbag lambası haricinde şikayetim yok fakat forumda bir arkadaşın dediği gibi yavaş yavaş sorunlar basladı

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 yılında astra g almıştım sıfır sadece bir kere klima kurutucusunda sorun olduğu için 180 TL verdim sonra bir daha da arıza açmadı 140.000 km yol yaptım sattım tereddütsüz gittim corsa d ecoflex aldım...

15.000 km oldu sıkıntım yok şimdilik umarım olmazda ama bence bu işte beyaz eşya işi gibi şans meselesi... eve 3 adet arçelik klima aldım. 2 si taş gibi 1 tanesi 4. kez servise gitti...

yaparsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bende en sorunsuz araçtır diyerek 3 hafta önce 2000 model opel astra g aldım.inşallah bu doğru değildir.yani en çok şikayet edilen araç opel değildir.arabayı aldığımdan beri bir sıkıntı yaşamadım.şimdiden de 1500 km yaptım.şu ana kadar bir sıkıntı yok.fakat her kafadan bir ses çıkıyor.kimi opel almakla çok iyi etmişsin diyor.kimide niye bunu aldın parçası çok pahalı, çok arıza yapar diyor.valla bende anlamadım.opel almakla iyi mi ettik kötümü.ama şu bir gerçek sürüş keyfi, konfor, çekiş ve hız konusunda araç gerçekten tatmin edici.opelin o konuda hakkı yenmez diyorum.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her mekanik makina gibi opellerde arıza verebilir. ben 407 sahibi birinin firmayla mahkemelik olduğuna ve davanın hala devam ettiğini biliyorum. birazcık şans yada kader diyelim :D