vites altı ve kapı ışığı ile ilgili soru

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: vites altı ve kapı ışığı ile ilgili soru

Opel Türkiye yi aramak lazım.

ciltin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence garantiyle ilgili bir problem olmaması lazım sonuçta araçlara sonradan park sensörü kamera amfi v.s  bir çok sey takılıyor. Bu ışıksa 1wattan daha az enerji harcayan çok basit birşey ve çakmaktan elektrik alıyor. Ne gibi bir arıza çıkartabilir ki Hadi olmaz ama oldu diyelim, sökmesi iki dakika herhangi bir kabloda kesilmiyor.
Tırnakların kırılma olayıda vites altı için pek mümkün değil kolaylıkla çıkıyor. ama kapılar için aynı seyi söyleyemem ben bir tane tırnağı kırdım Ama çok sorun değil yaklaşık 10 tane tırnak var.

Kendiniz yapmak istemiyorsanız servise yaptırabilirsiniz. Ama 100 lira bir kablo bağlamak için fazla. 150 lira isteyen servise bence bir sorun nasıl yapacaklar.  Oradalamba olup olmadığını biliyorlarmı.  Lamba yoksa lambayı takacaklar mı. olmayan modülüde takacaklar mı  Yoksa sadeece kablo bağlayıp lambayı mı yakacaklar.

Ben servise sorduğumda orjinalde olmadığı için yapamayız dediler. Lambanın serviste satıldığını söyleyince tamam parçayı alırsanız yaparız dediler. Serviste orda lamba olup olmadığını takılıp takılamayacağını bilmiyordu. Muhtemelen sorduğunuz servistekilerinde konu hakkında bir bilgisi yok

Vites altında lambası olmayanlar için orjinal parçanın GM kodu şöyle 1230135 isterseniz fiyatını, takıp takamayacakalarını bir sorun.

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Gerçekten elinize sağlık, şu kapı kollarını bende çok istiyorum ama birşeyler elimde kalır diye de çok korkuyorum açıkçası.

selamlar size pm attım...

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

wings35 link' Alıntı:
selamlar size pm attım...

Merhabalar, sanirim mesajiniz bana ulasmadi, goremedim iletilerimde.

farukefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar vites altına ışık uygulaması çok basit, bende navigasyon sistemimi takmak için ön konsolu söktüğümde uygulamayı yaptım. bildigimiz şerit led (kırmızı olanı) ile elektrigi çakmaklıktan alarak monte ettim. orjinali aratmıyor, kapı kollarına da el atacağım da sağ kapıyı açmak istemiyorum, o yüzden cesaret edemedim