Yeni Araç Alacağım - Model Seçimi

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla güzel araba cidden renk seçimin çok güzel bence hayırlı uğurlu olsun.bu arada full mü oluyo sizin aldığınız sunroof var mı?

evet emotion en üst donanım versiyonu. skydome diyorlar fiatta sunroof'a. ama o yok. ben eldeki hazır aracı aldım indirimli olarak.

ama onun dışında her ... var :)

dikiz aynaları elektrikli katlanıyo, ne bilim kol dayamanın içinde soğutma bölmesi var küçük pet şişe yada kuu kola içn falan, ESP, ASR,MSR, HBA (nedir bilmiyorum) hill holder, city fonksiyonlu direksiyon (inanılmaz hafifliyor), diz hava yastığı da var, cam çerçeverleri krom, kapı kolları krom, kapıda eşik aydınlatması var, kapı kolları gece kolay bulunsun diye gece tasarımlı ışık yanıyor, hız sabitleyici falan da var, orta konsol ve kol dayama bir geliyor (sonradan taktıklarımız gibi değil ), el freninin arkasında bardak tutucu da var, arka koltuğun ortasından kol dayama gibi panel iniyor, çekiyosunuz ikili pardak tutucu çıkıyor, üstünü açınca da masa oluyor heralde arkada çocuklar bişeler yiyebilsin diye tahmin ediyorum, göstergeler, fanlar hep krom çerçeveli, gösterge ve bilgi ışıkları komple kırmızı, gece virajda giderken dönülen taraftaki sis farı viraj içini göstermek için yanıyor, CD-MP3 çalar 4 hoparlör 2 tweeter vs işte aklıma gelenler.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun burak güle güle bin kazasız belasız cezasız,
renk seçimin müthiş, reklamdaki aracın rengi dimi bu?

ya bu arada o foşur foşur ses neymiş :D:D:D:D bunda yoktur kesin de :D

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1. Astra 1.3 Dizel HB Enjoy Spor Paket -38500 YTL
2. Yeni Ford Focus 1.6 TDCİ 109 HP Trend - 38900 YTL

bence otomatikman ilk 2 seçenekten birine ineceksin, Astra daha avantajlı

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaçırmışım gelişmeleri, hayırlı olsun, kazasız belasız binmek nasip olsun.

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun burak güle güle bin kazasız belasız cezasız,
renk seçimin müthiş, reklamdaki aracın rengi dimi bu?

ya bu arada o foşur foşur ses neymiş :D:D:D:D bunda yoktur kesin de :D

evet hakan aynı renk, boya koruma da yaptırıyorum 3M birmotta. yalnız adam dedi ki motor koruma da hediyesi dedi, ya dedim motor sıfır aman yıkamayın falan, yok dedi spreyle koruyoruz dedi sonradan oluşacak toza karşı. neyse inş. bişe olmaz :)

arabayı pzt teslim alacam, test ederim bol bol fotolarını çekerim ayrıntılarının ve burda izlenimlerimi paylaşırım.

foşur foşur dediğim ses de dediğimiz gibi direksiyon pompası, kutusunu da bozmuş tabi. 1500 gibi bir masraf çıkardı. belki basit önlemlerle 500e de halledilir de sonuçta 1500 lira arabanın 2 taksiti. gerek yok. kurtuldum. bravonun direksiyonunu parmakla çevirebiliyorum, astra için önce isostar içmek gerekiyor :D

OpeLT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah kaza bela vermesin..

Sevdiklerinle beraber uzun yıllar binersin inşallah ;)