Yeni Araç Alacağım - Model Seçimi

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu saatten sonra hayırlı olsun demekten başka bi laf kalmaz :)

ben olsam ve benzinli alıcak olsam 1. tercihim honda civic 2. tercihim leon olurdu :)

ama dedigim gibi tekrar hayırlı olsun

Son düzenleme:

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya şöyle söyleyeyim. kayınpeder linea alınca merak etmiştim, hani ilk gördüğümde fiat da vectra sınıfı bi araç çıkardı sanmıştım ama içini görünce hayal kırıklığına uğramıştım. hele konsol plastiği sanki şehir içi dolmuşu olarak üretilen ivecolar gibi gelmişti. motoruna bişe demicem gerçekten çok ekonomik o ayrı. ama ne bilim dışardan güzel görünen o kasaya o iç mekan gitmemiş, doldurmamış arabayı. yani bravo ile lineanın konsolu arasında dağlar kadar fark var.
konsolun başarısı lanciadan gelio yeni çıkıcak olan lancia delta ile aynı platform ve iç mekanı kullanıyor bravo o bakımdan iç mekan dizaynı gerçekten hoş ve farklı ama lancianın iç mekanı bravodan daha kaliteli yani kullanılan malzemeden ötürü yabancı forumlarda oldukça hararetli tartışılıyor bu konu linea zaten c segmenti bi araç değil her nekadar fiat tofaş grubu c segmenti desede öle lanse etselerde değil puntonun iç mekanını kullanıyor karşılaştırma gibi bi durum zaten söz konusu olamaz tekrar kazasız belasız

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben olsam astra benzinli alırdım tüp taktırırdım.2000 motor varsa benzınlıde bilmiyorum vergisini dert etmezsen tabi.

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıfır arabaya garanti bitmeden lpg taktırmam ben. akşam 17:30da arabamı teslim alacağım. Gayet güzel araba bence fiat bravo. Rally arabası almıyorum zaten, grande puntoya lineaya göre çok farklı zaten işçiliği, çünkü italyadan geliyor. Türk yapımı değil

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fotolar gelecek burak, bu akşam aldım arabayı :) Yahu gerçekten fiat değil bu araba sanki :) Gerçekten kalite hissi var. Bi de yanımdan bağırta bağırta geçmeye çalışıyolar, anında cevap geliyo :D ışıklarda durunca da herkesin gözü arabada :D

Son düzenleme:

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben olsam astra benzinli alırdım tüp taktırırdım.2000 motor varsa benzınlıde bilmiyorum vergisini dert etmezsen tabi.

inan bana yeni astra cosmo da alsam bunun emotion modelinin içi daha cezbedici gelecek. ikisini de denedim. bravo dizel, astra dizele de açıkara nal toplatacaktır. ben de opel hayranıyım ama bu sefer sağlam araç yapmış fiat.