Yollarda hız sınırı artıyor

ELR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bencede yanlışınız var yüzde 10 ve 30 farkları ceza fiyatlarını belirliyor. Zaten dediğiniz gibi 50 ile belirtilen bir yerde 55 e kadar müsade edilir sonrası Can'ın da dediği gibi 116ytl taki 80km ye kadar. Eğer 80km ve üstü girerseniz radara 237ytl cezanız yazılır. Yani sizin yediğiniz ceza yüzde 30 unu aştığınız için 230küsür isterseniz 85 yerine 200le gidin gene aynı cezayı yiyecektiniz ama artık bunada bir çözüm bulunacak diye duydum yeni yasayla. Farklı yüzdeler gelebilir :D

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende tamamen sizin dediğinizi diyorum. %60 derken 50 km yi %60 aştığım için dedim. %60 aştıgım için farklı bir fiyattan ceza yedim demedim.standart olarak %30 aşmayla aynı cezayı yedim ben bunun aksini iddia etmedim. yani yanlışım yok. sadece ya anlatımda yada anlaşılmada bir yanlışllık var ;) ayrıca 270liralık ceza 65 km üzerine 80e değil.

Son düzenleme:

ELR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende tamamen sizin dediğinizi diyorum. %60 derken 50 km yi %60 aştığım için dedim. %60 aştıgım için farklı bir fiyattan ceza yedim demedim.standart olarak %30 aşmayla aynı cezayı yedim ben bunun aksini iddia etmedim. yani yanlışım yok. sadece ya anlatımda yada anlaşılmada bir yanlışllık var ;) ayrıca 270liralık ceza 65 km üzerine 80e değil.

Bi yanlış anlaşılma olmuş yazınızdan sınırların yüzdeleri o şekilde gibi bir anlam çıkarttım ben. :rolleyes: Tamam anlaşıldı durum bu arada harbiden neden 80 yazdım ben :D