Astra J Navimaster Tanıtım Videoları

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Navimaster Tanıtım Videoları

dreamofice link' Alıntı:
Hayirli olsun guzel  ve mantikli secim , bu cihazin bizdekiyle farki var mi sanki dokunmatigi daha iyi gibi.

aynı tip ekran var.. nasıl bir fark olabilir???

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
aynı tip ekran var.. nasıl bir fark olabilir???

2 farklı ürün var demedın mı yukarıda??? ekranların neresı aynı ayrıca ?Bu daha guzel duruyor sankı arayüzü falan da farklı direksıyondan mp3 degıstırme de calısıyormus. Bu ürün daha iyi galiba

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ürün evet daha iyi :) artıları var. Fakat donanım özellikleri aynı. Ekranına işlemci hızına kadar hepsi aynı. sadece yazılım ve alt üniteden kaynaklanan farklar var.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
Ürün evet daha iyi :) artıları var. Fakat donanım özellikleri aynı. Ekranına işlemci hızına kadar hepsi aynı. sadece yazılım ve alt üniteden kaynaklanan farklar var.

Tanıtım videosunda dokundugu anda hemen algılaması farklı geldı bana bendekı bu kadar çabuk algılamıyor ya da ben dogru basamıyorum.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yavuzunda dedgı gıbı urun ıslemcı ekran vs aynı sadece arayuz ve alt unıtenın farklı olmasından artı sayılabılecek bırkac ozellgı var yanı oyle ıkı ayrı cıhaz degıl

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben haftasonu android cihazi inceledim cihazi antalya antoto ile anlasilirsa orda satilacak sagolsun ordaki calisan bir arkadas kendi aracina takmis ve incelememe izin verdi. Cihazin ekrani 10 numara kesinlikle cunku kapasitif ekran ayni akilli telefonlardaki gibi. Cihazi gunesli havada inceledim kesinlikle yeterli idi parlakligi. Diger bilinen ozelliklerini yazmayacagim. Ekran cok onemli. Ben en iyisi icin androidde kararliyim.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

firstemperor link' Alıntı:
Ben haftasonu android cihazi inceledim cihazi antalya antoto ile anlasilirsa orda satilacak sagolsun ordaki calisan bir arkadas kendi aracina takmis ve incelememe izin verdi. Cihazin ekrani 10 numara kesinlikle cunku kapasitif ekran ayni akilli telefonlardaki gibi. Cihazi gunesli havada inceledim kesinlikle yeterli idi parlakligi. Diger bilinen ozelliklerini yazmayacagim. Ekran cok onemli. Ben en iyisi icin androidde kararliyim.

Fiyat nedir?