Astra J Navimaster Tanıtım Videoları

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Astra J Navimaster Tanıtım Videoları

firstemperor link' Alıntı:
1400tl. Pazarlik yapmak istersen pm atayim. Yavuz da ayni kisiden aldi cihazi yani navimaster da satiyor.

Teşekkür ederim ben de aynı kişilerden navimaster aldım. Android fiyatını merak ettiğim için sormuştum.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Teşekkür ederim ben de aynı kişilerden navimaster aldım. Android fiyatını merak ettiğim için sormuştum.

Yeni cihaz alacak arkadaşların çok kısa bir süreliğine beklemesini tavsiye ediyorum ve yakında güzel gelişmeler duyuracağız diye ufak bir ipucu verip kaçıyorum.  :)

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Yeni cihaz alacak arkadaşların çok kısa bir süreliğine beklemesini tavsiye ediyorum ve yakında güzel gelişmeler duyuracağız diye ufak bir ipucu verip kaçıyorum.  :)

Ben nisan yada mayis ayinda almayi dusunuyorum,bu gelismelerle ilgili biraz daha detay almamiz mumkunmu

yinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:

032questn 032questn 032questn 032questn

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

16.sayfadaki emre arkadaşımın tanıttığı navi iyi bir şeye benziyor. Özelliklerine göre fiyatı da iyi gibi geldi bana. Bi araştırma yapmak lazım, bu konuda bilgisi olan arkadaş var mı? Kim yapıyor, nerede yapıyor, garanti veriyor mu, geri görüş kamera opsiyonu var mı ve benim için en önemlisi aracın garantisine zarar veriyor mu?

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kasım ևınar link' Alıntı:
Ben nisan yada mayis ayinda almayi dusunuyorum,bu gelismelerle ilgili biraz daha detay almamiz mumkunmu

danger link' Alıntı:
032questn 032questn 032questn 032questn

Durum kesinleşmeden detaylı bilgi veremiyorum çünkü sonrasında olumsuz bir sonuç alırsak sizlere mahcup oluruz ama çok yakında gelişmeleri duyuracağız.  greatt

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cyclone kullanıyorum bende konuyu inceledim dvd oynatması çokda önemli değil sonuçta cd çiziliyor bozuk oluyor cins cins sesler çıkarıyor cd tarih oldu sayılır artık zaten alacak arkadaşların buna takılmamasını isterim torpidoya 2 usb girişi 1 iphone şarj kiti koyuluyor

Flaşh diskinize kapasitesine bağlı olarak Mp3 Film Video klip atıp sorunsuzca dinleyip izleyebilirsiniz şahsen aracı aldım alalı Cd takmadım çalışıyormu cd yuvası bilmiyorum bile :) görüntü kalitesi iyi ses hakkında bir bilgim yok aracım edition olduğu için orjinal hoparlör kullanıyorum tatmin edici ses vermiyor kendi hoparlörleri

bende arka kapıya hoparlör takma düşüncesindeyim ama kapı sacı bilinçsiz kişiler tarafından zarar görür vida diğer tarafan çıkar diye erteleyip duruyorum ne yapacağım bu konuyu bilmiyorum

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Durum kesinleşmeden detaylı bilgi veremiyorum çünkü sonrasında olumsuz bir sonuç alırsak sizlere mahcup oluruz ama çok yakında gelişmeleri duyuracağız.  greatt

+1  iyi haberleri bekliyoruz...

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Satıcı ile dün irtibat kurdum, ancak emre beyin taktırdığı navimasterdan ellerinde kalmadığını ve bir aydan önce gelmeyeceğini diğer ürünü takabileceğini söyledi. Diğer navimaster hangisidir özellikleri nedir bir bilgim olmadığı için olayı askıya aldım.Oysa Emre kardeşimin aracında incelemiş ve hoşuma gitmişti. Ancak ben alıncaya kadar tükenmiş. Kısmet :'(