bmw x 5 icin fikirlerinizi alim arkadaslar..

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dünya çapında kendini ispatlamış bir araca biz nasıl amatörce yorum yapabiliriz ki :)? Bütçe durumun müsaitse, araç da temizse hiç düşünme al derim. Şimdiden hayırlı olsun demek istiyorum.

Savas abi bmw nin bir cok modelini kullandim genel anlamda hepsinden memnundum . x 5 lerede özel bir hastaligim var cok begeniyorum. araba 10 numara minicik bir cizik olmazmi ama yok iciyle disiyla pril pril gidip gördüm gelip baktim internetede koymuslar bu arabada alinir alinmasinada. zafiramdan cok memnunum önümüzdeki bir kac gün icinde gidip bir soracagim bakalim benim zafiye ne verecekler üste ne isteyecekler anlasirsak olabilir ne diyelim kismet.

Son düzenleme:

Ferdinand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bütce durumu el verdigi sürece sehir ici icin en kullanisli SUV lardan ama Almanyada bile olsan servis az da olsa masrafli bence

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
x5 demişsin geriye ne kaldı :D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Savas abi bmw nin bir cok modelini kullandim genel anlamda hepsinden memnundum . x 5 lerede özel bir hastaligim var cok begeniyorum. araba 10 numara minicik bir cizik olmazmi ama yok iciyle disiyla pril pril gidip gördüm gelip baktim internetede koymuslar bu arabada alinir alinmasinada. zafiramdan cok memnunum önümüzdeki bir kac gün icinde gidip bir soracagim bakalim benim zafiye ne verecekler üste ne isteyecekler anlasirsak olabilir ne diyelim kismet.
Boşver Zafira'yı Emrah. Dünyaya bir daha mı geleceksin? İmkanın varken değerlendir, belli bir yaştan sonra hayaller gerçek olmuyor (örnek ben :)) Ben şimdi cabrio bir arabaya binsem millet başka yerlerinden güler. Herşey zamanında. Yanlız ufak bir sıkıntı var bu tür arabalar fazla dikkat ve düşman çeker, yazın tatile gelirken bulgar hırsızları sarkmasın da :(. Hayırlısı diyelim.

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yahu o bir X5 yaaaa :D :D

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bmw dediginiz için baska alternatif yok bence alın gayet güzel bir jiip mi arrrrtık araba mı kamyonet mi bilemiyorum ):):