bmw x 5 icin fikirlerinizi alim arkadaslar..

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boşver Zafira'yı Emrah. Dünyaya bir daha mı geleceksin? İmkanın varken değerlendir, belli bir yaştan sonra hayaller gerçek olmuyor (örnek ben :)) Ben şimdi cabrio bir arabaya binsem millet başka yerlerinden güler. Herşey zamanında. Yanlız ufak bir sıkıntı var bu tür arabalar fazla dikkat ve düşman çeker, yazın tatile gelirken bulgar hırsızları sarkmasın da :(. Hayırlısı diyelim.

haklisin abi belli bir yastan sonra bazi seyler kiymetsiz kaliyor ..benim hayat felsefemde bu insan bir kere yasar olanaklar dahilinde al yasa ye ic anasini satim diyorum ..bulgar hirsizlarindan dolayi duyarliligin icinde ayriyeten tesekkürler kismet olursa yarin olmazsa öbürgün bir gidip pazarliga oturacagim bir bucuk yil önce zafiye 20.000 euro vermistim bakalim ne verecekler 15 verirlerse bu is olur yoksa siki bir hesap yapmam gerekiyor hayirlisi be abi kismetse olur..
hi birde su var kücük bir arastirma yapmam lazim turbolarinda ve viteslerinde zayif nokta varmis sorun cikartabiliyormus bir arastirip öyle gireyim diyorum..sonra kas yapim derken göz cikarmayalim..:D

Son düzenleme:

AvO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pişman olacağını zannetmıyorum abi.Zaten başlıkta x5 yazınca direk hayırlı olsun yazmaya geldim :D İnş.anlaşırsınız.

Ferdinand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arac 2005 model km de yapmamis sa süper ama söyle 7-8 yasini görmüs X5 lerde burda cok sikayet duyuyorum basta dizel pumpe

DR_703

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bulursan wv tuareg al....sende avrupada yaşayan biri olarak bilirsin ki bu sınıfın en iyisi.....

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç güzel ama renk pek gitmemiş bence bu arada samimi olarak bir yorum yapmak istiyorum bu kasa Türkiye de amelelerin eline düştü biraz kaba bir tabir ama tamamen gördüklerimi aktarıyorum tabiki ordaki durumu iyidir.Tv-navigasyonda var 10 numara ayrıca yanlış hatırlamıyorsam 100km de 10lt falan yakıyorlar öyle bir araba için yakıtıda ideal.Ama olaya birazda şu açıdan bakmak lazım eğer tek araç olarak kullanılacak vede sürekli şehir içinde kullanılacaksa bence bir SUV almaya gerek yok diye düşünüyorum şehir içinde insanı yoruyor.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araca baktim ..:D yerinde yoktu :D asagida diger yerde hafif kirli belliki deneme sürüsü yapilmis bir vaziyette idi sordum satildi gibi bir sey bir kac gün sonra tam belli olur gelip yine sorun dediler .kismet..

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
x6 :D demircelik iscisi icin fazla gelmez mi Tolga..x5 icin bile zorluyoruz imkanlari...