H7 Far Ampulu Değiştirme ( Resimli ) ...

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Ynt: H7 Far Ampulu Değiştirme ( Resimli ) ...

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
Hasan Bey  sorun var mı ampullerde forumlarda ömrünün kısa olduğu yazıyo durum nedir acaba? uzun yolda yarı yolda bırakmaz değilmi taksak?? philips mi alsam acaba onun ömrü daha uzun sanırım fiyat biraz tuzlu ama

Süleyman hocam, Osram Cool Blue ampulleri hala kullanıyorum. şehir içinde sıkıntı yaşamazsınız. Ama uzun yolda birz sıkıntılı. Geçen kasım ayında yağmurlu bir gece Karabük'e gitmek zorunda kaldım. Farlarda kirlenince görüş çok düşüyor. Sık sık durup farları silmek zorunda kaldım sisleri de yakarak öyle gittim geldim. şhir içi zaten heryer de ışık var sorun olmuyor ama şehir dışışnda otobanda aydınlatma olmayan zifiri karanlık yerler bile var hele bir de yağmur olunca daha da kötü şartlar oluyor. Daha önce bu  şartlarda test etme şansım olmamıştı. şindi beyazdan vazgeçtim artık sadece kötü hava şartlarında performansı iyi olan ampul arıyorum Boch Plus 90 yada Osram NB Ultimate felan bakıyorum. :)

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HasanM link' Alıntı:
Süleyman hocam, Osram Cool Blue ampulleri hala kullanıyorum. şehir içinde sıkıntı yaşamazsınız. Ama uzun yolda birz sıkıntılı. Geçen kasım ayında yağmurlu bir gece Karabük'e gitmek zorunda kaldım. Farlarda kirlenince görüş çok düşüyor. Sık sık durup farları silmek zorunda kaldım sisleri de yakarak öyle gittim geldim. şhir içi zaten heryer de ışık var sorun olmuyor ama şehir dışışnda otobanda aydınlatma olmayan zifiri karanlık yerler bile var hele bir de yağmur olunca daha da kötü şartlar oluyor. Daha önce bu  şartlarda test etme şansım olmamıştı. şindi beyazdan vazgeçtim artık sadece kötü hava şartlarında performansı iyi olan ampul arıyorum Boch Plus 90 yada Osram NB Ultimate felan bakıyorum. :)

çok teşekkürler bilgi için.. bende ısparta ya gidicem uzun yol yapıcam o zaman bu ampulle sıkıntı :( beyaz değilde sadece ışık kalitesini artıran karşıdan gelenin yada öndekinin gözünü almayan bi ampul bulmak lazım ömrününde uzun olması gerekiyo sanırım yolda falan patlarsa uğraştırır sıkıntı ben baya bi okudumforumlarda  philips biraz tuzlu ama uzun ömürlü oluyomuş (ben şehir içinde kısalarda önümü görmekte çok zorlanıyorum Allah koruusn)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bysmail

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et

Bende Photon 6000k almistim gece çok görüş kaybı  yaşadım geri sokecegim

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bysmail link' Alıntı:
Bende Photon 6000k almistim gece çok görüş kaybı  yaşadım geri sokecegim

ben iyileşsin diye değiştirmeyi düşünüyodum hiç dokunmasam mı  032questn 032questn

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

beyaz olmadan güçlendirsek ...

Süleyman hocam, hem beyaz ampul hem performans bir arada olmuyor maalesef. İnanın standart ampulun performansı bu beyaz ampullerden daha iyi. Bunu yaşayarak gördüm. :) Osram Nightbreaker Ultimate yada Bosch Plus 90 olabilir. Ben bunlardan birisini almayı düşünüyorum. Neticeyi buradan bilgilendiririm.

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HasanM link' Alıntı:
Süleyman hocam, hem beyaz ampul hem performans bir arada olmuyor maalesef. İnanın standart ampulun performansı bu beyaz ampullerden daha iyi. Bunu yaşayarak gördüm. :) Osram Nightbreaker Ultimate yada Bosch Plus 90 olabilir. Ben bunlardan birisini almayı düşünüyorum. Neticeyi buradan bilgilendiririm.

teşekkürler yaşayan birinden bilgi almak güzel..o zaman şimdilik ben hiç dokunmayayım ama takipteyim yeni takıcanız ampullerden memnun kalır burda paylaşırsanız bende el atarım o zaman..

bysmail

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et

teşekkürler yaşayan birinden bilgi almak güzel..o zaman şimdilik ben hiç dokunmayayım ama takipteyim yeni takıcanız ampullerden memnun kalır burda paylaşırsanız bende el atarım o zaman..
bnde kısaları da gündüzleri de orjinal haline çevireceğim.turuncu gündüz farı da hoşuma gitmedi.:)