Neden Astra j yi seçtiniz?

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Neden Astra j yi seçtiniz?

alpdeger link' Alıntı:
Dün petrol istasyonunda aracı yıkatırken bizim aracın yanında duran sıfır jetta sahibinin ve oğlunun bizim aracın içine hayran hayran baktıktan sonra "birader bu astralar kaç para" demeleri ve ben gidene kadar aracı süzmeleri ile birlikte doğru bir tercih yaptığımı bir kez daha anlamış oldum.
kesinlikle :).aynısı bana da oluyor.benzin istasyonlarında jettacılar ve civiccilerin aracımı sürekli incelemeleri gururumu okşuyor :D

dejampe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benzin istasyonumu sadece bana heryerde oluyor... astra sedan alacaklar ya beyaz ya siyah alın aciiiip dikkat çekici bi kasa  m34444

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dejampe link' Alıntı:
benzin istasyonumu sadece bana heryerde oluyor... astra sedan alacaklar ya beyaz ya siyah alın aciiiip dikkat çekici bi kasa  m34444
ne de olsa Beşiktaş ımın renkleri :D :D

Serhat Gümüş

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et

Uzun yıllar Alfa Romeo kullandım 156 ımı sattıktan sonra yeni araç arayışında giuiletta ve astra son 2 ye kaldı hanımında beğenisi ile astra alındı.

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fiyatı nispeten daha uygundu ve parasını verdiğim otomobili aylarca beklemek istemediğim için aldım.
yine de hanım beğenmese almazdık :)

Stskeep

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aklım her ne kadar cosmo'da kalsada, 1.4 sport'u bize tanıtırken adam siyah aracın led beyaz gündüz farklarını yaktığında olay orada bitmişti :)

arma83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.4 tsi seat Leondan sonra alınabilecek en karizma dizel otomobil astra olduğu için tercih ettim.

kemalersan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İlk olarak söylemem gereken kesinlikle tasarımı..

Segmentindeki rakiplerine göre en beğendiğim dizayn Astra'daydı.

Sanırım en önemli olan bu.

Alman teknolojisi kullanması,yol tutuş kabiliyeti,sağlamlığı,marka değeri ve ikinci elinin tatminkar olması gibi etkenler sadece diğer artıları.

Beni kendine çeken en önemli unsur tasarımı.

Not : Aldığım 1.4 turbo enjoy active select modelindeki koyu renk titanyum görünümlü 17 inch alüminyum jantlar benim için ayrıca bir tercih sebebiydi.

kazimgenc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Astra h kasa sahibi olarak aslında j kasayı alırken çok fazla düşünmedim. Adet yerini bulsun diye gidip bir Golf'e baktım ama tasarım olarak beni Astra kadar etkilememesinin yanında bir de bekleme süresi ve fahiş fiyatı eklenince vazgeçtim. Astra hem tasarım hem de fiyat performans olarak alabileceğim en iyi araçtı ve hiç pişman değilim. Tek pişmanlığım aracı alırken taktırdığım ևin malı dandik necvox multimedya cihazıdır. Araba alacak ya da arabası olup da taktırmayı düşünen arkadaşlar varsa vazgeçsinler ve arabalarının orjinalliğini bozmasınlar.