Neden Astra j yi seçtiniz?

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Neden Astra j yi seçtiniz?

Ben de hala her açıdan çok memnunum ama şimdiki aklım olsa 40-45 gün daha bekler Flexride opsiyonunu da alırdım bir de -her ne kadar sayısız kez navigasyonundan faydalansam da- aracın kalitesine yakışmayan Cyclone cihazı almazdım, o zamanlar CD600 ün navigasyonu 1-2 şehir dışında çalışmıyordu ne yazık ki..

EmreCan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bizim 2 nesildir aracımız astra idi iş için satmak zorunda kaldık transporter almıştık 2009 da ve yıl 2013 oldu mutlu sona ulaştım ve babama j kasa astra aldırttım sonunda çok mutluyum astra başka bir dünya onun dünyasına giren bir daha çıkamaz.

bytemiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.tasarım
2.eski arabamda 2006 astra olması
3.2.el fiyatlarının çok düşmemesi
3.muadillerine göre uygun fiyat

BugattiV

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi ben de Haziran ayında astra j sedan aldım ve aranıza katıldım. Eski arabam Fiat Grande Punto 1,3 multijetti. Onu alırken hep aklımda Opel astra hb vardı. Ama param yetmiyordu. Sonra onun taksitleri bitti. Biraz para biriktirmiştim bu arada. İşim gereği biraz daha ağır duran sedan bir araba almalıyım diye düşünüyordum. Jetta mı alsam diyordum ki özellikle etrafımda arabadan anlayanlar sakın jetta alma, meksika üretimi, sağlam araba değil dediler. Bir de nedense herkeste jetta var ve farklı olmayacaktı. O arada astranın sedanı çıkmıştı bir iki defa yolda görmüştüm. Çok beğenmiştim ama çok pahalıdır derken internet sitesine girdim, fiyatlara baktım. Derken bir gün bayiye gittim. Kampanya vardı. Ellerinde siyah cosmo vardı ki ben de zaten siyah istiyordum. Sport alacağına cosmo al dediler. Başka bir markanın bayisine bile gitmeden gidip aldım arabamı. Şimdi 1500 km'de her gören çok beğeniyor. Arkadaşlar şoför lazımsa bizi işe al diyorlar ;D kısacası verdiğim karardan oldukça memnunum. Umarım bundan sonra uzun yıllar da sorunsuzca kullanırım.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynı segmentte olan ve 1-2 tane ondan farklı segmentte olan araç baktım.
1-Malzeme işçilik kalitesi ve güvenliğin hiçbir şekilde opsiyonu olmaması.
2-Aracın duruşu şekli ve çok tatlı olması :)
3-Tabi ki az yakması:)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçerli bir nedenim olsa büyük bir hevesle aracını değişen biriyim  011zaa

Ama aldığımdan beri hala severek kullanıyorum ve aynı zamanda Golf 6 TDI ve Giulietta 1.4 Multiair de kullanıyorum, Astra ik iiddialı aracın güzel yanlarını birarada toplamış gibi güzel bir araç, üstelik geçenlerde kullandığım 2009 Volvo S60 2.0T den sonra bile direksiyonun rahatlığı ve tepkileri, virajları apeksleri kesişi çok daha iyi gelince bir kez daha aracın başarısını anlamış oldum.  greatt

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tararım, tokluk, kalite ve fiyat diyorum. Sürüş konforunu ve göz doyuruculuğunu  yeni kasa S60da bulamadım desem.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hakkinenk link' Alıntı:
Tararım, tokluk, kalite ve fiyat diyorum. Sürüş konforunu ve göz doyuruculuğunu  yeni kasa S60da bulamadım desem.

Bir eski kasa S60 daha sessiz ama ince - orta çaplı yüzey bozukluklarında amortisörleri Astra dan daha gergin tepkiler veriyor.