Otomatik far sensörü yapımı

B

Brkcn

Bilgi Girilmemiş
Öncelikle merhaba aranıza yeni katıldım bu far sistemi yeni astramda var ama 81 model golf aracıma yapmak istiyorum onda gecikmeli tavan lambası yada merkezi kilit yok nasıl yapabiliriz bu olayı yardımcı olursanız sevinirim.

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hangi devreyi istediğinizi belirtin bende ona göre malzeme temin edeyim...
far sensörü devresi yapabilirim...
birde kapılar açıldığında yanan fallow me (benimki parklara bağlı) devresi...

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 20 - 25 gün civarı izmirde olacağım ama malum evde pek takılmam devreyi isteyen arkadaşlar için bir kaç gün evde devreyi yapacağım...
saygılar...

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle merhaba aranıza yeni katıldım bu far sistemi yeni astramda var ama 81 model golf aracıma yapmak istiyorum onda gecikmeli tavan lambası yada merkezi kilit yok nasıl yapabiliriz bu olayı yardımcı olursanız sevinirim.
bektaş bütün arkadaşımıza çizdiğim bir devre vardı onu yapabilirsiniz... ama merkezi kilit yoksa olmaz kapılar açılınca devre çalışıyor çünkü

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla nbendeki rolelerde çok yüksek amperli değil ama sıkıntı yok benimde cam kaldırma modülü bozuldu zannedersem kondansatör sıcaktan iptal oldu...
akşam üzeri hava serinleyince bir kez daha çalıştı ama sonra yine bozuldu yarın söküp bakacam bakalım...
sertan bende de sorun herhalde sensör...
şöyle bi şey yaptım.. sensörü bi tornavida ile kısa devre yapıyom devre çalışıyo.. kısa devreyi açınca çalışmıyo... bu ldr nin çeşitleri felan varmı??