Servislerden memnun musunuz???

Opel yetkili servislerinden memnun musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    43
  • Anket kapatılmış .

envy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese merhaba öncelikle :)
Biz opel kullanıcıları servislerden memnun muyuz?? Şahsen ben yaygın olarak müşteri memnuniyetsizliği olduğu düşüncesindeyim. Sizlerinde fikirlerini bekliyorum. Teşekkürler;)

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şuan için maltepedeki erpaştan memnunum.herhangi bir aksilikle karşılaşmadım...

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 senedir servise götürmüyorum sanayiye götürüyorum içim daha rahat ve daha sorunsuz işlemlerimi hallediyorum.

envy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
garantim olmasa gerçekten bende özel servislere yönelmeyi düşünüyorum:( elim kolum bağlı

cihad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.caltun.com
garantim olmasa gerçekten bende özel servislere yönelmeyi düşünüyorum:( elim kolum bağlı

Yarın bu konuya gerekli görüşümü bildircem, bunun dışında;
Abs kapağı kampanyası için gerekli özveriyi gösterdiler ve sipariş ettiler geçen hafta bugün sizi arıcaz dediler, hala aramadılar; ama gelince ararlar büyük ihtimal onun dışında dediğim gibi yarın bildircem garanti kapsamındaki araçlara nasıl davrandıklarını:rolleyes:

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende izmir opaz'dan son derece memnunum 60bin bakımında egemi denedim ve bidaha önünden bile geçmem dedim şuana kadar opaz her işimi gördü saolsun.

envy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yarın bu konuya gerekli görüşümü bildircem, bunun dışında;
Abs kapağı kampanyası için gerekli özveriyi gösterdiler ve sipariş ettiler geçen hafta bugün sizi arıcaz dediler, hala aramadılar; ama gelince ararlar büyük ihtimal onun dışında dediğim gibi yarın bildircem garanti kapsamındaki araçlara nasıl davrandıklarını:rolleyes:

cihad ben yaşadığım sorunlardan dolayı baya bi kopmuşum servis olayından! güncel kampanyalardan haberim yok valla. abs kapağı kampanyası nedir?

vectra34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar en iyisi araç için gerekli parçayı servisten teğmin edin.kendi bildiğiniz güvendiğiniz ustanıza gidin.sorunu halledin.ben öle yapıyorum.içim rahat.

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok memnunum, o kadar çok ki, en ufak bir problem için beni servisten 3 saatten önce bırakmıyorlar
sonra o kadar güzel arıza tespit ediyorlar ki sorma; büyük bir ihtimalle şundan, o olmadı birde bunu değiştiririz, yok o da olmadı kesin bundandır diye giden cümleler...
sizin aracın klima kompresörü bozuk deyip ama 2000 ytl masraf çıkaran sonra ben çalışıyor deyip servistekilere gösterdiğimde, ustanın aaa bu araç elegance mış, biz klimayı açmamışız demesi. yani ne desem bilemiyorum artık.
o yüzden opel servislerinden çok memnunum, sürekli güldürüyorlar beni:))

envy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok memnunum, o kadar çok ki, en ufak bir problem için beni servisten 3 saatten önce bırakmıyorlar
sonra o kadar güzel arıza tespit ediyorlar ki sorma; büyük bir ihtimalle şundan, o olmadı birde bunu değiştiririz, yok o da olmadı kesin bundandır diye giden cümleler...
sizin aracın klima kompresörü bozuk deyip ama 2000 ytl masraf çıkaran sonra ben çalışıyor deyip servistekilere gösterdiğimde, ustanın aaa bu araç elegance mış, biz klimayı açmamışız demesi. yani ne desem bilemiyorum artık.
o yüzden opel servislerinden çok memnunum, sürekli güldürüyorlar beni:))

gayet iyi anlıyorum :) yanlız olmadığımı biliyordum zaten bu servisler beni çıldırtıyor sinirden gülüyorum adamların hallerine!! bende kesinlikle çok memnunum tüm opel servislerinden :p