Vectra 2.0 CDX

chidely

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar internette bayadır araştırdığım bi araç vectra.Sanıyorum bulduğum son araç da sunroof hariç full bi araç.Fiyat ve km olarak nasıl sizce.Bide İstanbul gibi bir şehirde lpg siz yakıtı nasıldır?Bilgi verebilecek arkadaşlar varsa sevinirim.
İşte linki http://www.sahibinden.com/sahibinden_vectra_cdx-50WQQaXQQ15215175WQQpXQQdisplayitem
İyi forumlar...

imansiz78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 cc 136 hp motora sahip araba için çok uçuk bi yakıtı yok bence aynı modelden kullanıyorum araç.kendi güveneceğin biyere arabayı göster motora dikkat et trigere şuna buna baktır ona göre pazarlığını yap ama sorun yoksa bile 15den fazla vermemeye çalıs derim.arabadan fazlasıyla zevk alacagına garanti veririm

chidely

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 cc 136 hp motora sahip araba için çok uçuk bi yakıtı yok bence aynı modelden kullanıyorum araç.kendi güveneceğin biyere arabayı göster motora dikkat et trigere şuna buna baktır ona göre pazarlığını yap ama sorun yoksa bile 15den fazla vermemeye çalıs derim.arabadan fazlasıyla zevk alacagına garanti veririm
Teşekkürler arkadaşım cevabın için.Ortalama yakıt nedir peki lt olarak yada km de ne kadar yakar.Şehirdışı ve ş.içi olarak sölerseniz sevinirim.Biliyosunuz günümüz şartlarında benzinli ve 2,0 olunca ekonomiyi sarsabiliyo.Teşekkürler.

chidely

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başka fikir verebilecek arkadaşlar yok sanırım.

ondercdx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım gördüğüm kadarıyla xenonlar değişmiş orjinal değil,km epey fazla..iç kısmıda pek temiz kullanılmışa benzemiyor..ama tüm bunların yanında fiyatı güzel...temiz bir cdxi 18in altına zor alırsın bence..en azından ankara piyasası şu an böyle...son olarak nacizane fikrim bu tarz bir araba alcaksan bi kaç bin daha fazla ver hem kmsi az,hemde kazasız boyasız orj. bir araç almaya çalış.sonra başın çok ağrır demedi deme.orj. xenonların servis fiyatı 2500 tl bu arada.

imansiz78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankarada temiz cdx 18 eder belki ama istanbulda bizden çok düşüğe gidiyo fiyatlar bunuda göz önünde bulundurmak lazım,yakıt için çok net konusamıycm benzinde hiç denemdim kaç para yakıyo.araç içine sinerse ustaya göster al,sıralı bi lpg attıgın zaman çok çok rahat edersin yakıtta.yakıttan önce dediğim gibi motoruna iyice baktır masrafsız alki lpg beleşe gelsin:D

ondercdx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakıt yönünden fazla sıkıntın olmaz,benimki kmde ort. 166 kr yakıyor şehiç içi şehir dışı karışık...vergiside kasko değerini aştığı için bi alt kademeden ödeniyor 500 tl civarı...ama sürekli istte şehir içi trafiğinde kullancaksan bence daha küçük bir motorlu araç al..yok uzun yolda bincem diyorsan o ayrı.

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üstad cdx le ilgili bütün sorularını yanıtlayabilirim içinden ne geçiyorsa sor..

1. Bu aracın hoşafı çıkmıştır 190.000km ye gelmiş hiiiç bulaşma ve bu fiyat çok lpg yok ankarada 140.000 civarında bu fiyata alabilirsiniz..

2. Ben aracımı hiç boyasız lpg takılı 85.000 km de 18.800e aldım 20 verdiler satmadım. Çok aşırı memnunum tabi bu memnuniyet temizlikten kaynaklı 16.000e aracı alıp 3-4 masraf etmek var birde 18.000civarına temiz bir araç almak var.

3.Lpg siz ş.içinde 10Lt civarı yaktığım oluyor. Ama lpg ile ş.içinde şaka gibi 15.5krş yakıyorum :D eski 8V corsam bile bundan çok yakıyordu.

4.Birde alırsanız 2001 CDX almaya bakın derim 1-2 ufak detay fazlalığı var 2000den ama hoş detaylar..

başka sorunuz varsa cevaplayabilirim. CDX ayrı bir keyiftir.

chidely

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim ilginizden ötürü.Araca baktım pazar günü.İçi filan da çok temiz değil.Ayrıca boya var ve araç darbeli.

erdem466

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 cc nin yakıtlarından korkmayın bu kadar emin olun 1,6 dan az yakar korkmayın alın 2000cc binmek keyiftir.