Yardim

BayV

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracimla uzun yola cikma firsatim oldu aracim 120den sonra ufak bi titreme yasiyor aracimda on takimlar salincaklar rot baslari burclar hepsini sanayide yeni degistirttim 4 adet disk ve tum balatalari degistirdim yeni 4 adet 0 lastikte aldim rot balans ayarini yaptirdim ama hala cozemedim neden oldugunu fikirlerinizi bekliyorum. 1.3cdt aracim j kasa

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Her rot balans yapan maalesef düzgün ayarlayamiyor, başka bir yerde tekrar yaptırabilirsiniz. Hatta tekerler araç üzerinde...

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilker2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayar yaptırdıktan 10 dk sonra bir kasise sert girmiş olsanız ayar gidebilir.hatta lastiklerinizde üretim hatası vb de olabilir.sıkıntı yaratacak boyutta değilse takılmayın bence.,isterseniz bir ayar daha yaptırabilirsiniz.tabiki. cantlarınızı kontrolettirebilirsiniz kamulma olabilir.her ne kadar rot balansda yaptırsanız yamukluk varsa yapabilir.

BayV

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayar yaptırdıktan 10 dk sonra bir kasise sert girmiş olsanız ayar gidebilir.hatta lastiklerinizde üretim hatası vb de olabilir.sıkıntı yaratacak boyutta değilse takılmayın bence.,isterseniz bir ayar daha yaptırabilirsiniz.tabiki. cantlarınızı kontrolettirebilirsiniz kamulma olabilir.her ne kadar rot balansda yaptırsanız yamukluk varsa yapabilir.
Jantlarida kontrol ettirdim hepsini onlardada birsey yok

ilker2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aklıma gelen birşey kalıyor arkadaşım ama umarım değildir pahalıya patlayabilir.benzer bir durum başıma gelmişti en sonunda yolda kaldım birgün rahatladım:) lastiklerimden birinde bir balon varmış tel kopması diyeyim yanakta değil tabanda ,farkına varıp kontrol ettiğimde de üzerine aracın yükü bildiğinden anlayamıyordum.en sonunda gümledi.eğer imkanın varsa aracında yedek kışlık lastik vb .lastiklerini değiştir ve dene başkada birşey yoktur. tüm herşeyi denedin ya jantlarını tam düzeltmediler ya lastiklerinde balon yamulma vb var.yada sen aracından ferrari performansı bekliyorsun:)

BayV

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aklıma gelen birşey kalıyor arkadaşım ama umarım değildir pahalıya patlayabilir.benzer bir durum başıma gelmişti en sonunda yolda kaldım birgün rahatladım:) lastiklerimden birinde bir balon varmış tel kopması diyeyim yanakta değil tabanda ,farkına varıp kontrol ettiğimde de üzerine aracın yükü bildiğinden anlayamıyordum.en sonunda gümledi.eğer imkanın varsa aracında yedek kışlık lastik vb .lastiklerini değiştir ve dene başkada birşey yoktur. tüm herşeyi denedin ya jantlarını tam düzeltmediler ya lastiklerinde balon yamulma vb var.yada sen aracından ferrari performansı bekliyorsun:)
Jantlarda pek birsey yoktu zaten gene onu elemek icin baktirdim. Lastiklerim yeni 1 aylik balon varmi yokmu bilmiyorum ama su tel nedir onu bilmiyorum