Astra H 2011

Özden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bildiğim kadarıyla ışıklar yanarken korna çalıyor öyle deneyin artık sabah akşam ışıklar açık gidebilirsiniz ama :) egzoz emisyon lambası çoğu lpgli araçta uyarı veriyor diye biliyorum aracınız lpgli mi acaba? Araba demek masraf demek maalesef sorun çıkarıyor. Ancak sıkıntı çıkarmayan araç istiyorsanız kesinlikle japon markaları tercih edin kendimde honda kullandım araba sanayi yüzü görmedi.Zaten bir dergide okumuştum parça sağlamlığı tamir görme sıklığı kronik problemler yönünden araçları kıyaslamışlar. 1-mazda 2-mercedes 3-toyota 4-honda ... diye gidiyordu anlayacağınız ilk 4 de 3 japon arabası var. Tabi yeni nesillerde nasıl bilmiyorum ama araba alayım çok bakımda yapmasamda gitsin diyorsanız japon almak en mantıklısı

Yok lpg'li degil. 1.6 benzinli . Sormayin arabam 2.evladim gibi para tuketiyor. Belimizo buktu iyice. Daha 1 ay oldu alali babamim bugun tepesi atti. Kornanin kronik oldugun soyledim. Koy hemen sat o vakit dedi.
Bende gecen gun sans eseri youtube'da ' otomobilin mesut abisi ' diye bir sayfa kesfettim. Inanilmaz faydali bilgiler edindim. Firsatiniz oldugu vakit izlemenizi siddetle oneririm. J.D. power testlerinden carpisma testlerine kadar inanilmaz fazla kratere ve segmente gore araclari siralamislar.
Agzim acim bir suri videosunu ozledik esimle.
Gonlum ford c-max'ten yanaydi ama maddi olarak yetisemedik.
Sans diye kismet. Kasigima bu arac cikti.
Kazasiz belasiz diliyorum. O yeter bana. Her Allah'in gunu oglumu okula goturup getiriyorum. Rabbim sakinsin hepimizi.

Özden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
H kasalar genel olarak sorunsuz araçlardır ancak elektronik donanım malesef şans işine kalıyor. Piyasada binlerce H kasa var, kendi segmentinin en çok tutan araçlarından birisi. İnş. sorunlarınız kısa sürede çözülür geçmiş olsun.

Insallah cozume kavusur.
Korna kronik sorun imis diyorlar. O da sansima artik.
Egzoz emisyon lambasi bugun yeniden yandigi icin tamirciye yine gidecek. Bakalim bir sensor arizasi mi baska sey mi gorecegiz.
Yine buradan yazarim. Ayni sorunlari yasayan olursa en azindan yol alirlar.

Özden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Guncelleme ile geliyorum. Bugun tamircideydi arac.
Egzoz emisyon lambasi diezel araclarda k ile baslayan birseyin sorunu dedi. Unuttum. Affedin surekli duydugum birsey degil.
Benzinli araclarda ise musur arizasi dedi. Musur degisti.
Korna icin ise dehset bir cozup yapti. Direksiyonun altindaki kutuya tak diye bir vurdu. Korna calisti. Icinde bilmem ne oksit yapiyormus. 🤣🤣🤣🤣🤣
300-400 tl cebime kaldi.
Suan icin iki sorun da cozuldu insallah.
Sevgiler 🍀

• Beğen
Tepkiler: mskirca ve Hasip

Mühendis1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Guncelleme ile geliyorum. Bugun tamircideydi arac.
Egzoz emisyon lambasi diezel araclarda k ile baslayan birseyin sorunu dedi. Unuttum. Affedin surekli duydugum birsey degil.
Benzinli araclarda ise musur arizasi dedi. Musur degisti.
Korna icin ise dehset bir cozup yapti. Direksiyonun altindaki kutuya tak diye bir vurdu. Korna calisti. Icinde bilmem ne oksit yapiyormus. 🤣🤣🤣🤣🤣
300-400 tl cebime kaldi.
Suan icin iki sorun da cozuldu insallah.
Sevgiler 🍀

Kornayı güzel çözmüş iyi olmuş :D bir sıkıntı yaşarsak o ustaya gidelim bizde :) benimde soğutma suyu arızası veriyor yedek su kabı değişecek bakalımda para harcayasım yok arada açıp bakıyorum suyuna birde torpido lambası patlamış o da 100 tl falan nette onuda alasım yok :D çok ihtiyaç olmuyor gibi paspaslar değişecek asıl onu alıcam ilk etapta

Özden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kornayı güzel çözmüş iyi olmuş :D bir sıkıntı yaşarsak o ustaya gidelim bizde :) benimde soğutma suyu arızası veriyor yedek su kabı değişecek bakalımda para harcayasım yok arada açıp bakıyorum suyuna birde torpido lambası patlamış o da 100 tl falan nette onuda alasım yok :D çok ihtiyaç olmuyor gibi paspaslar değişecek asıl onu alıcam ilk etapta

Biz neredeyse 18 senedir ayni ustaya gidiyoruz. Allah razi olsun. Sogutma suyu arizasi dediginiz hareret musuru mu oluyor?
Benim torpidoda lamba bile yok. 2004 model belki ondan. Benim bu aracta paspaslar lastikmis. Temizligi daha kolay gibi geldi bana. Bende 1 ay oldu alali hep masraf hep masraf. 2.el e bir de eski. Ne yapalim? Sans iste.
Bugun otomobilin mesut abisi astra h kasa 2011 modelin videosunu izledim. Izlemediyseniz kesin izleyin derim.
Hatta bu adamin neredeyse tum videolarini izledim diyebilirim. Ufkumu acti.

Mühendis1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biz neredeyse 18 senedir ayni ustaya gidiyoruz. Allah razi olsun. Sogutma suyu arizasi dediginiz hareret musuru mu oluyor?
Benim torpidoda lamba bile yok. 2004 model belki ondan. Benim bu aracta paspaslar lastikmis. Temizligi daha kolay gibi geldi bana. Bende 1 ay oldu alali hep masraf hep masraf. 2.el e bir de eski. Ne yapalim? Sans iste.
Bugun otomobilin mesut abisi astra h kasa 2011 modelin videosunu izledim. Izlemediyseniz kesin izleyin derim.
Hatta bu adamin neredeyse tum videolarini izledim diyebilirim. Ufkumu acti.

Soğutma suyu arızası ayrı bir şey motoru soğutmak için yedek bir depo var o deponun sensörü bozuluyor hep soğutma suyu azalmasa da azaldı diye uyarı veriyor araç sensörle birlikte depo değişmesi lazımmış. Tabi benimde aracım 13 yıllık sıkıntılar çıkması normal Allah kaza bela vermesinde önemlisi o

Özden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Soğutma suyu arızası ayrı bir şey motoru soğutmak için yedek bir depo var o deponun sensörü bozuluyor hep soğutma suyu azalmasa da azaldı diye uyarı veriyor araç sensörle birlikte depo değişmesi lazımmış. Tabi benimde aracım 13 yıllık sıkıntılar çıkması normal Allah kaza bela vermesinde önemlisi o

Anladim. Gecen ay sattigim opel astra 98 modeldi. 18 senedir bizdeydi.
Aldigim ise 2004 model. Ikisi de eski ikisi de dolayisiyla masrafli. Alistim artik sanayiye gitmeye.
Tabi sanayide kadin gorunce biraz tuhaf bakiyorlar ama. Napican
Daha fazla tamirciye gitmem, yol almam gerek.
Allah'im kazadan beladan sakinsin insallah.

• Beğen
Tepkiler: Cemil

Özden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Iyi aksamlar dilerim,
Necvox takildiginda settingsten gizli menuye girilemiyormus. Bu bilgi dogru mu?
Ben de aracima geri gorus kamerasi taktirmak istiyorum. Bu tarz bir ekran mi yoksa minik ekrani olanlardan mi taktirmaliyiz emin olamadik.
Avantaj ve dezavantajlari nedir?
Nasil bir kamera tercih etmeliyim?