Gaza basınca tak tak diye ses geliyor.S.O.S

kerem0667

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yardım Lütfen.Gaza basınca tık tık diye ses geliyor.

Merhaba arkadaşlar;
1999 model Astram var.Gaza basınca tık tık diye ses yapıyor.Ayağımı gazdan çekince ses kesiliyor.Sesin şiddeti düşük.Aracımı servise götürdüm.Triger sert takılmış ondan yapıyo bir ara getir bakalım dediler. Başka sebebi olabilir mi sizce.Açıkçası aracın ince işlerinden pek anlamam.Yardımlarınız için teşekkürler
.:help:

Kerem

Son düzenleme:

coskuncalskan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyük bir ihtimal trigerden yapıyor.bi ara bizimkide yapıyodu gaz verince ses yapıyo.bazende rolantide çalışırken geliyodu ses.gittim yaptırdım şu an hiç bir sorun yok.bence biran önce baktırın triger çoook önemli.yolda giderken trigerle ilgili bi sorun size baya bi masraf açabilir.üstündeyken baktırın derim.SAYGILARIMLA

Cartersbjk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.forzabesiktas.com
Motordan Tak die bi ses gelmesi zor Triger veya Radyatör kayışının orda geliyor olmasın_?

musdilek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
enjektör bobini arzalanmış olabilir eğer çekiştede düşme varsa öyledir

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ustalara katılıyorum. trigerden geliyordur büyük ihtimal ama tabi diğer secenekleride düşünmek gerek

ives

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı konuyu ben de gecen gün açmıştım arkadaşım.99 model astra var bendede.ilk calıştığında bir problem yok 5 10 dk sonra gaza basınca tık tık tık die bir ses gelio gazdan cekincede ses kesiliyo.araba ısınıncada ses minumum seviyeye düşüyo bende cözemedim.triger sertmi onada baktırcam.tam cözüm bulan ustalar olursa cok sevinirim.