Opel Astra Hantal !

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Millet 1.3 CDTI 90hp ile 220 yapıyor, biz 2.0 136hp ile 220 yapıyoz:) Biz boşuna 2.0'a biniyoz be:)

Marka fanatizmi doruklara ulaşmış. 1.6 TDCI bile kaka olmuş:) Umarım Fordcular bu forumu takip etmiyordur:)
Çok doğru :) bosuna bınıyorsunuz siz 2.0 :)

Son düzenleme:

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Forumda seviyenin bu halde olması gerçekten çok üzücü. Burdaki tartışma bence forum kurallarınada aykırı. verilen örnekler ve savunma gerekçeleri çok cahilce ve kulaktan dolma. Bir arabanın maksimum gücüyle hantallığını ayırt etmesini bilmeden hemen ahkam kesmek bu foruma ve bu forum üyelerine yakışmıyor.
Son zamanlarda forumda arama ypmadan keyfi saçma sapan konuların açılması hem kirliliğe hemde bilgi zaafiyetine neden olmaktadır. Doğru bilgileri vermeye çalışan arkadaşlara ayrıca teşekkür ederim.

Kesinlikle katılıyorum. Yakında 100km/h ile giden araba mı 100km/h ile giden otobüs mü daha hızlı gider gibi bi konu da görürsen şaşırmayacağım. Bir çok kişinin bildiği çok büyük bir forumda böyle bir başlığı görüp şakadır heralde diye girip içeride dönen ciddi muhabbetleri görünce forumu terk etmiştim. Otobüsün lastiği daha büyük olduğu için otobüs daha hızlı gider bebeğin adımıyla büyük insanın adımı aynı mı diyen vardı :D Neyse off topic olmasın. Dizel power dan devam.

Ayrıca aynı motoru dobloda kullanıyorum 1340kg araç ve gayette hantal. Şimdi bana aktarma organları aracın aerodinamik yapısı o su bu su farklı demesin kimse hepsinin farkındayım. Ama amacı yakıt tasarrufu ve ekonomi olan bir motordan çok ilginç şeyler bekleyenler var.
1,3cdti olsa da bizde binsek şehir içi az yaksak keşke.

Son düzenleme:

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
herkes rallici mübarek:)

hsnmsn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.3 motor hemde dızel ıle 240 yapanlara benım arabayı (1.6 105 ps) versek demek kı kadranı kırarlar bunlar 260 280 300 falan :D Hemde geri geri :D

Ama bende isterim 1.3 dizel astram olsun.. Mıllet bedavaya geziyo tabii benım aracıma göre..

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:pucuyorlar yahu sonucta sunun surasi 90 beygir 200 tork
nersi ile 230km yapacak???

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son yillarin en iyi arabalarindan bence... astra h... gorunum olsun motor secenekleri olsun gercekten cok cezbediyo insani... 1.3 cdti nin 220 bile demiycem 200 gormesi bile cok guzel ki 220 bile gorenler var... arac her haliyle cok guzel... 1.7 cdti 101 pslik motor secenegide en hosuma giden... ASTRA H 1.3 CDTI KULLANICI DEGILIM AMA BIR DEFA BINMISTIM GAYETTE GUZELDI BENDE BU ARACIN HANTAL OLMADIGINI DESTEKLEYENLER ARASINDAYIM