vectra 2.0 t lpg öerileri

ırmakcafe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
memnun sanız LPG taktırdıktan sonra araçtan soğuyabilirsinizde.sorunsuz olan aracı bozacaktır büyük ihtimalle. umarım sorun olmaz. bence iyi düşünün.

2000 motor gerçi, yakıtıda fazladır onun..

günlük en kötü şartlarda 40 km yolum var öyle düşündüğünüz gibi değil aracın yakıtı uzunyolda 100 km de 8 litre benzin tüketti 130-140 süratle yani şehir içi ölçemedim ama 200 - 230 yakar sanırım lpgde

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
turbolara ait özel kit uygulanmaz zorunda bilginize bu arada hangi arabayı alacaksınız veya aldınız

ırmakcafe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
turbolara ait özel kit uygulanmaz zorunda bilginize bu arada hangi arabayı alacaksınız veya aldınız

vectra gts 2.0 turbo 2004 model özel bir kitimi var turboya göremi olmalı bilgilendirirseniz sevinirim sonrada sorun yaşamayayım diye düşünüyorum

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra gts 2.0 turbo 2004 model özel bir kitimi var turboya göremi olmalı bilgilendirirseniz sevinirim sonrada sorun yaşamayayım diye düşünüyorum

ben olsam prince taktırırım. kalitelidir biraz pahalıdır ama satarken anlayan birisi ise zaten para verirler. turboya ait özel bi kit olmak zorunda. çünkü yağlamada problem olduğunu herkes söyler.

siz aracı aldınız mı?

ırmakcafe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yalan yok benimde gönlümden pirins geçiyor pahalı olması önemli değil önemli olan ucuza taktırıp sorun yaşamamak doğru kişileri bulmak ankarada turbolu araçlara lpg takmış bi uzmana ihtiyaç var

ırmakcafe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben olsam prince taktırırım. kalitelidir biraz pahalıdır ama satarken anlayan birisi ise zaten para verirler. turboya ait özel bi kit olmak zorunda. çünkü yağlamada problem olduğunu herkes söyler.

siz aracı aldınız mı?

yalan yok benimde gönlümden pirins geçiyor pahalı olması önemli değil önemli olan ucuza taktırıp sorun yaşamamak doğru kişileri bulmak ankarada turbolu araçlara lpg takmış bi uzmana ihtiyaç var

evet aracı cuma günü aldım iyikide almışım süper bi araba

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet aracı cuma günü aldım iyikide almışım süper bi araba

abi ozaman sana birini yönlendiricem. ankarada serkan abi var gts 2.0turbo ona görün lpg bile takılı ve çok memnun istersen pm at abi

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankara özbek opel servisinde ahmet özbek ile temasa geç "prins" ten başka marka taktırma.. aynı zamanda prins'in turbo araçlar için özel bir eklentisi var lpg bitince araç yakıtsız kalmasın diye onuda ekletmelisin.. lpg işi bitince beraber bi basalım otoyolda :D bobinleriniz aşırı pahalı oyüzden ucuz yollu lpg kitlerine girişseniz bile 2 katı parayı çıkaracaktır sizden.. özbek opel servisinde prins + turbo kit dedikleri zımbır.. başka alternatif varmı bilmiyorum.. olsa da ben gitmezdim zaten..

ahmet abi aynı zamanda opel ustası olduğu için sorunlarınızda size 2 katı faydalı olacaktır..

bu arada hangi aracı aldınız? çok merak ettim :D hepsini biliyorum tr dekilerin hepsini hepsini :D :D bilmediğim yok hey maşallah aferin bana :D :D

buraya bi foto buraya.. eheheh...

Son düzenleme:

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hımm.. ankardanmı aldınız aracı? eğer öyleyse sanırım ayakabıcının arabası o zaman.. dimi.. gri olan.. :cool:

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ucuz lpg ler takdırmayın hem can güvenliği hem mal güvenliği için..Bölge bayilerinde düzgün yerlerde referans isteyerek taktırın..İsterseniz bir adres verebilirim yapılan işi ve kaliteyi görmeniz acısından..Öyle heryeri kablo yumagı yapıp bırakmasınlar