vectra 2.0 t lpg öerileri

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepinize verdiğiniz cevaplar için çok teşekkür ederim
arkadaşlar mtm taktırdım 1700 liraya usta hiç bi sıkıntı olmaz dedi pirinsle aynı enjektörleri kullanıyormuş eğer problem olursa değiştiririm dedim kabul etti 300 liranı boşuna çöpe atma dedi bu arada daha önceden gittiğim opel servisi var şaşmazda onlara danıştım mtm nin turbo araçlara bire bir olduğunu söyledi biraz ikna oldum şimdilik bu kadar ilk depoyu bugün doldurdum sorun olursada prinsle değiştireceğimi söyledim bakalım ne olacak bende bilmiyorum şimdilik 300 lira cebimde kaldı bi sorun olursa geri çıkacak çünkü peşin konuştum tanıdığım birisi izlenimlerimi yazacağım size mutlaka herkese tekrar teşekkür ederim.

inşallah sorun olmaz.. MTM Keihn mi kullanıyor?

ırmakcafe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonay abi seni bekledim msnde sen artık lpg işiyşe uğraşıyormuşun meğersem :)

abi bende çok memnun oldum demek bi abimiz daha oldu hayatımda
bende memnun oldum kardeşim :)

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi inşallah randıman alırsın iler ki dönemlerde daha ayrıntılı bilgileri bekliyoruzz

tüketim çekiş ....

ırmakcafe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdilik çekişle ilgili bi sorun yok gayet güzel bi far olmadı depo bitince yazacağım

kurtay

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mtm sanırım brc ile aynı firmanın markaları. İtalyan malı yani. Prinse rakip telefleks yaygın ama mtm'ye hiç rastlamamıştım taktıran. Hayırlı olsun.. Zaten prinstede MAP denilen parçayı kullanmazsanız aynı fiyata geliyor 1700 TL...

ırmakcafe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mtm sanırım brc ile aynı firmanın markaları. İtalyan malı yani. Prinse rakip telefleks yaygın ama mtm'ye hiç rastlamamıştım taktıran. Hayırlı olsun.. Zaten prinstede MAP denilen parçayı kullanmazsanız aynı fiyata geliyor 1700 TL...

map dediğiniz parça nedir ilave bişeymi bilgi verirmisiniz performansla ilgili bişeymidir?