vectra 2.0 t lpg öerileri

ırmakcafe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg yi kastetmiştim daha yeni bağlandı bunun yanı sıra muayene filan var bunlardan sonra boş zaman kalacak sanırım

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lovato,,brc

Sadece fikrimi söyledim,bir bilgim yok ama sorarak bilgi alabilirsiniz...
+++++++++++++++
Lovato 10 numara hiç belli değil 1 tane tekleme yok süper daha stop ettiğini bilmem ama o hale getirene kadar sanayi yolunu aşındırdım oksijen sessörü ve map sensörü değişti lpg nin yüzünden arabayı satacaktım ama randımana oturdu ama oturana kadar aşşa yukarı 1 sistem param gitti her servise gittiğimde kelebek temizlenirdi 2-3 kez osijen sessörü değişti zaten 300 tl o tutuyor en sonunda map sessörüde değişti ama tam randıöanlı oldu 10 numara şimdi nazar değmesin

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merak ettım neden lpg ?
lpg nın aracına verdıgı zararı bılıyormusn ?

0 araca lpg takmıslar vectra c 40 bınde sekman atıldı araca segmanlarında ufak ufak delıkler acılmıs ve sekman atılmak zorunda kaldı araca yanı bu gıbı masrafları ve ıscılıgı gozden cıkartıyorsan yaptır ben olsam hayatta lpg le ısım olmaz

ırmakcafe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merak ettım neden lpg ?
lpg nın aracına verdıgı zararı bılıyormusn ?

0 araca lpg takmıslar vectra c 40 bınde sekman atıldı araca segmanlarında ufak ufak delıkler acılmıs ve sekman atılmak zorunda kaldı araca yanı bu gıbı masrafları ve ıscılıgı gozden cıkartıyorsan yaptır ben olsam hayatta lpg le ısım olmaz

lpg li araç çok kullandım vede hiç bir sorun yaşamadım kim bilir belki araç eveliyattan sorunlu olabilir belki bu yüzden masraf çıkartmıştır

bir motorun bana göre yapımı atıyorum tamirat maliyeti 3 yada 4 binlira farz edelim bu araca 100.000 km lpg li bindik var sayalım bu durumda ne kadar karımız olduğunu düşündünüzmü ortalama 150 kuruş kar ettik kilometrede buda bize yaklaşık olarak 15.000 lira kar ettirir düşüncesindeyim siz diyeceksiniz şimdi o zaman küçük motora bin ama konforuda unutmamak gerek değilmi?

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zevkler ve renkler tartısılmaz ben benzın severım sen lpg seversın saygı duyarım ama ben gordugum sorunu anlattım bılgılendırmek amaclı karar senın ıster taktır ıster taktırma saygılar :)