vectra 2.0 t lpg öerileri

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ucuz lpg ler takdırmayın hem can güvenliği hem mal güvenliği için..Bölge bayilerinde düzgün yerlerde referans isteyerek taktırın...Sıradan biyere gidecekseniz Hemşerim bana ne takacaksın takacagın kitin parçalarını göster bakalım diyeceksiniz.Montajcı cocuga 40 50 bişiy vereceksiniz..Bu tarz işleri sevmiyorsanız ki ben de sevmem adres verebilirim yapılan işi ve kaliteyi görmeniz acısından..Öyle heryeri kablo yumagı yapıp bırakmazlar.
Herkes kitler ucuzladı diyip duruyor bazı uyanıklar örnegin brc veya herhangisi diyorki şok şok 800 lira halbuki normal sistem 1500, yanına gittiğinizde de abi beyinimiz bu ,ısıtıcımız bu fakat iş detayda bitiyor.Şamandırayı vanayı ekipmanı sahte yaptırıyolar.Sonra kaza yapınca patlıyo gecen vectra c araba 4 kişi öldü...Onun için ucuza kaçmayın,hiç bilmediğiniz yere gittiyseniz bir izin isteyin yapılan işi görücem adamların tarzına bakın.Sizin arabadan daha önce dönüşüm yapmışmı varsa telefon isteyin ve araba sahibiyle görüşün hatta yanına gidip montaja bakın.

Sizin arabalar prince,brc size uygundur sanıyorum..Turbolu araca özel aparat vardır belki bilemem onları da sormanız faydanıza

Ben tüpçü vs değilim bu arada ;)

ırmakcafe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hımm.. ankardanmı aldınız aracı? eğer öyleyse sanırım ayakabıcının arabası o zaman.. dimi.. gri olan.. :cool:
arabayı istanbuldan aldım bu araca prinsden başkası olmaz anladığım kadarıyla

ırmakcafe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ucuz lpg ler takdırmayın hem can güvenliği hem mal güvenliği için..Bölge bayilerinde düzgün yerlerde referans isteyerek taktırın...Sıradan biyere gidecekseniz Hemşerim bana ne takacaksın takacagın kitin parçalarını göster bakalım diyeceksiniz.Montajcı cocuga 40 50 bişiy vereceksiniz..Bu tarz işleri sevmiyorsanız ki ben de sevmem adres verebilirim yapılan işi ve kaliteyi görmeniz acısından..Öyle heryeri kablo yumagı yapıp bırakmazlar.
Herkes kitler ucuzladı diyip duruyor bazı uyanıklar örnegin brc veya herhangisi diyorki şok şok 800 lira halbuki normal sistem 1500, yanına gittiğinizde de abi beyinimiz bu ,ısıtıcımız bu fakat iş detayda bitiyor.Şamandırayı vanayı ekipmanı sahte yaptırıyolar.Sonra kaza yapınca patlıyo gecen vectra c araba 4 kişi öldü...Onun için ucuza kaçmayın,hiç bilmediğiniz yere gittiyseniz bir izin isteyin yapılan işi görücem adamların tarzına bakın.Sizin arabadan daha önce dönüşüm yapmışmı varsa telefon isteyin ve araba sahibiyle görüşün hatta yanına gidip montaja bakın.

Sizin arabalar prince,brc size uygundur sanıyorum..Turbolu araca özel aparat vardır belki bilemem onları da sormanız faydanıza

teşekkür ederim verdiğin bilgiler için aslında daha önce yaptırdığım bi yer var ama oda bana mtm yi önerdi sıkıntı olurmu dedim yok olmaz dedi ama ne derece bilemiyorum şaşkınım bu arada

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim verdiğin bilgiler için aslında daha önce yaptırdığım bi yer var ama oda bana mtm yi önerdi sıkıntı olurmu dedim yok olmaz dedi ama ne derece bilemiyorum şaşkınım bu arada

mtm taktıranını gördüm inan pişman olma şansın çok yüksek..

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

"ucuz LPG" derken sanırım bir markanın her yerde fiyatı 1500 iken 1000 TL'ye taktırmayın demek istemişsiniz buna katılıyorum ama en pahalı kiti taktırın kafanız rahat olsun diyorsanız buna katılmıyorum.

yine yazayım ben iyi düşünün:
Prins - Aldesa = Chip Tuning parası bedava :D

bu arada ben de tüpçü falan değilim sadece kullanıcıyım..

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi buraya hemen en pahalı kitlerden olan prins ve teleflex iyidir yazacak arkadaşlardan önce aldesa yazayım bilgin olsun dedim :)

:D tüh geç kaldık...:D teleflex taktır kardeş...

kurtay

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hiç taktırma bence :)

ırmakcafe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepinize verdiğiniz cevaplar için çok teşekkür ederim
arkadaşlar mtm taktırdım 1700 liraya usta hiç bi sıkıntı olmaz dedi pirinsle aynı enjektörleri kullanıyormuş eğer problem olursa değiştiririm dedim kabul etti 300 liranı boşuna çöpe atma dedi bu arada daha önceden gittiğim opel servisi var şaşmazda onlara danıştım mtm nin turbo araçlara bire bir olduğunu söyledi biraz ikna oldum şimdilik bu kadar ilk depoyu bugün doldurdum sorun olursada prinsle değiştireceğimi söyledim bakalım ne olacak bende bilmiyorum şimdilik 300 lira cebimde kaldı bi sorun olursa geri çıkacak çünkü peşin konuştum tanıdığım birisi izlenimlerimi yazacağım size mutlaka herkese tekrar teşekkür ederim.