Yeni Araç Alacağım - Model Seçimi

KuTLuHaN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben senın yerınde olsam punto ve fıestayı dusunmem onlar alt segment araclar hele puntoya o kadar parayı gırtlagıma yapıssalar gıne wermem :D yerınde olsam ford focus alırdım hem 110 bg hemde dızel mıs gıbı :D

FTH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bravo nun test sürüşüne çıktım, imkanı olanlarında denemesini tavsiye ederim. Adamlar yapmış, yapana helal olsun derim. Stilse stil, motorsa motor, kalite ise kalite hepsi var. Eşşek tabiri yapan arkadaşlarında görerek ve binerek yorum yapmasını tavsiye ederim.

UMERD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence 3 ve 4. seçenekleri elemelisiniz,
vectra c desem

karakas44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu devirde dizelin anlamı kalmadı.Sadece az yakıyorlar.Ama bakım maliyeti benzinliden fazla.Zor karar valla.sonuçta dünya para vereceksin.Bence hepsi ile test sürüşü yapmalısın.

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akşam yetkili bayiye bir gideceğim. az önce baktım da astranın cosmo'su bile vectra c2 comfort kadar donanımlı değil. vectra c2 1.6 comfort 42.600 YTL. eğer stoklarında olan ve eritmek için 38-39bin gibi bir rakam verirlerse düşünebilirim. vectra c kullanmıştım geçen sene, mükemmel gelmişti.

ama dediğim gibi indirim yapmaları lazım. fiat 41bin'den 37bine düşürdü stoğundaki için. vectra 1.6 için bunu yaparlarsa benzinlisini alırım beni bozmaz o araba için değer.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bence ya vectra comfort al içi bej falan olsun ya da cosmo astra al.zevk meselesi ama ben ikisinden başka düşünmezdim o fiyatlarda.bakma sen 42 lira olduğuna sene sonu aralık ayında bi uğra bayiye en az 4 milyar indirim.ellerindeki arabaları verip yeni modelleri getirecekler.şu ana kadar aldığım sıfır araçların hepsi yıl sonunda alındı.fena indirim yapıyorlar

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir de 2008 sonunda yeni görünüm vectralar gelecek. internette de gördüm. vectra c3 mü derler artık bilmem. ama önemli değil c2 gayet güzel. ellerinde siyah kasa, bej koltuk varsa direkt alırım heralde :)

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiat ne olursa olsun güvenemedim bir türlü.ayrıca birde bravonun 6-7 yaşındaki hali ile astranın 6-7 yaşındaki hali bir olmaz diye düşünüyorum

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir de 2008 sonunda yeni görünüm vectralar gelecek. internette de gördüm. vectra c3 mü derler artık bilmem. ama önemli değil c2 gayet güzel. ellerinde siyah kasa, bej koltuk varsa direkt alırım heralde :)

yok insignia gelecek o da ekim-kasımda anca gelir.eylülde falan daha yeni tanıtılacak avrupada çünkü.bence indirimli 38-39 vectra c2 comfort bulursan hiç kaçırma zaten.vectra c ye binen bilir zaten nasıl bir araba olduğunu

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bravo nun test sürüşüne çıktım, imkanı olanlarında denemesini tavsiye ederim. Adamlar yapmış, yapana helal olsun derim. Stilse stil, motorsa motor, kalite ise kalite hepsi var. Eşşek tabiri yapan arkadaşlarında görerek ve binerek yorum yapmasını tavsiye ederim.
ben yazımdada belirttim galeriye ilk geldiğinde bindim test sürüşünede çıktık gerçi ben kullanmadım ama arabanın içindeydim sonuçta eşek tabirimde haklıyım bunu siz göremiyorsanız benim problemim değil en basitinden kapı fitillerini bi inceleyin nasıl kesmişler yarım yamalak yapıştırılmış zaten bide astraya binin iç mekan kalitesinden bir numara ki altınızda astra var ama zevk ve renkler tartışılmaz sizin bravonun içi hoşunuza gitmiştir vs. vs. ama iç mekan kalitesi yerlerde dergilerde yapılan testlerin tümünde aynı eleştiriyi aldı bunu söyleyen sadece ben değilim