gtc otomatık alırsam!

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: gtc otomatık alırsam!

chiv link' Alıntı:
ancak GTC kullanırken diğer sürücüler tarafından çok daha fazla kışkırtılacağınızı ve sağ ayağınızın daha fazla çalışacağını düşünürsek biraz daha fazla olabilir bile :)
GTC çok çekici olsa da bence 2 kişiden daha kalabalık bir aile için zor olacaktır.
Her kelimesinin altına imzamı atıyorum  045thumbsup

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bir de şunu belirtiyim ben her gün vatan caddesinden istoç a, akşamda  ters yönde gidiyorum, trafik yoğunluğu hep diğer istikamette olduğundan yol genelde boş oluyor, bununla birlikte 25 bin km de aracımın ortalam tüketimi 9.6

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Birde şunu söylemek isterim GTC gibi bir tasarımla otomatik vites bence en doğru kombinasyon değil, sportifliğin anahtarı debriyajdır biraz mesela bana göre. Ben açıkçası düz bir 1.4T'den alacağım keyfi kendi arabamdan alamıyorum milletle kapışmak istediğimde, ayrıca yakıt olarakta dizelin neredeyse yarısı bir menzile sahip olduğunu da unutmayın Active Select'in. Buda yakıt giderinizi 2'ye yakın katlar. Bende eşim arabayı kullanabilsin diye otomatik aldım, ancak yakıt tüketimi böyleyken eşimin söylediği şey şu an "Ben düz vites öğrenirdim bilseydim, bu ne biçim araba böyle" (:)

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Birde şunu söylemek isterim GTC gibi bir tasarımla otomatik vites bence en doğru kombinasyon değil, sportifliğin anahtarı debriyajdır biraz mesela bana göre. Ben açıkçası düz bir 1.4T'den alacağım keyfi kendi arabamdan alamıyorum milletle kapışmak istediğimde, ayrıca yakıt olarakta dizelin neredeyse yarısı bir menzile sahip olduğunu da unutmayın Active Select'in. Buda yakıt giderinizi 2'ye yakın katlar. Bende eşim arabayı kullanabilsin diye otomatik aldım, ancak yakıt tüketimi böyleyken eşimin söylediği şey şu an "Ben düz vites öğrenirdim bilseydim, bu ne biçim araba böyle" (:)
Katılıyorum Doğan Beye.
Bence de sonuçta şuanki kullandığınız araç dizel ve düz vites. Eşiniz şuanki aracınızı da kullanamıyor zaten :), manuel 180HP alın GTCyi de kullanmasın  :D  :D

xisunknown

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar siz nasıl gtc ile 8,7 leri hesaplıyorsunuz ben anlamıyorum bende mi sorun var arkadaş!! ben kuızguncukta oturuyorum iş yerim çağlayanda sadece kuzguncuktan köprüye bağlanırken 15 dakka dur kalk yapıyorum köprüye bağlandıktan sonra trrafik olsada dur kalk olmuyor ama ortalamam 8.2 lt (1,3 dizel) bende mi yoksa benim arabada mı bir anormallik var acaba? bide eski kasa (astra H) ile 6,5-7 lt yakıyordum bu arada

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçenlerde ben de galeride kırmızı GTC yi görünce çoluk çocuk iş güç biranda silindi aklımdan ama o an çok kısa sürdü malesef  :-\

Kırmızı bir GTC manuel 1.6 203Hp 300Nm olsaydı Allah beee  :D :D

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yakiti sorun etmiyorum arkadaslar varsin iki kati yaksin aslan besleyen yemini dusunmeyecek, duz vites tniki 180lik iin en uygunu katiliyorum ama mecbur otomatik alacagim , tek cocuklada sorun olmaz bence arkasi bizim araclardan ole cokta dar degil,  ozetle almam gerekn arac otomatik spor ve guclu olsun istiyorum dizelde olabilir gtcden daha iyi bir alternatif varmi sirf otomatik dizel diye golf denen tipsiz araca 70bin verecegime gtc alir farkinida benzine verir  ve baktiimda kullandigmda beni mutlu eden bir arac alirim

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Yakiti sorun etmiyorum arkadaslar varsin iki kati yaksin aslan besleyen yemini dusunmeyecek, duz vites tniki 180lik iin en uygunu katiliyorum ama mecbur otomatik alacagim , tek cocuklada sorun olmaz bence arkasi bizim araclardan ole cokta dar degil,  ozetle almam gerekn arac otomatik spor ve guclu olsun istiyorum dizelde olabilir gtcden daha iyi bir alternatif varmi sirf otomatik dizel diye golf denen tipsiz araca 70bin verecegime gtc alir farkinida benzine verir  ve baktiimda kullandigmda beni mutlu eden bir arac alirim
Anlaşılan siz 1.3 cdti dan sonra performanslı bir araç istiyorsunuz. Bunun için golf dizelin bir alternatif olacağını düşünmüyorum.
İlla otomatik alacağım diyorsanız GTC 1.4 140Hp alınabilir tabiki :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Eğer yakıt sorun değilse elbette Active Select'li 1.4T bir GTC hoş olur. Ama gidişi görüntüsü kadar sportif olmaz, ona hazırlıklı olun. (:)