Opel Kadett C Turbo

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kolay gelsin Ömer, bu haberi ilk önce başka bir formda okudum, buraya da konu aç diyecektim ki konuyu açmışsın bile. Devamını bekliyoruz. Dediğin giibi araç bir de coupe olsaymış gerçekten çok süper olacakmış, ama olsun bu da çok güzel.

DicE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah Nazarlardan saklasın hocam benimde aklımda var bi tane kadett c alıp mod lamak :D
ama nasipse okan abinin altından arabasını alıcam :D :D

0M42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.benzersiztasarim.com
Kolay gelsin Ömer, bu haberi ilk önce başka bir formda okudum, buraya da konu aç diyecektim ki konuyu açmışsın bile. Devamını bekliyoruz. Dediğin giibi araç bir de coupe olsaymış gerçekten çok süper olacakmış, ama olsun bu da çok güzel.

Çok teşekkür ederim savaş abi aracımı almadan önce bana vermiş olduğun manevi destek için sana bir kez daha teşekkür ederim iyiki varsın aracımı çok seviyorum ama dünya hali hani olurda imkanlar el verir maddi durum müsait olur mutlaka bir coupe sahibi olurum Allahın izni ile ama çok daha iyileri senin olur inşallah abi :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

Ben de bu kasa Kadett'lere hasta oluyorum. İki sene evvel Ankara'da bir otomatik Kadett kaçırdım ki sorma gitsin (senin aracının aynısıydı), halen içim sızlıyor :(, o sinirle gittim enkazı alıp topladım.

78opelkadettccoupe.jpg

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ömerim snn araba karbüratörlü olduğundan yanı beyin enjeksiyon vs olmadığından sana önerim manıfold yetmiyor yada karbüratör yetmiyor turbodan gelen aşırı hava aracın fazla zengine ardından yakıt gelincede fakire düşmesinden yığılıyordur afr egt bow vs bırak kenarada sen buna bi astra 1400 i makıne ayarlayıp elektrik sistemini vs geçirip enjeksiyonlu olacağından beyninede hükmedebilirdin böyle bi makıne ve tesisat ayarlarsan mükemmel olur
http://www.youtube.com/watch?v=Q-OZzGyhED4&p=DB7736B1BAAFDFA0&playnext=1&index=5
bu arada bak hep enjeksiyon karbüratörle turbo zor :((
http://www.youtube.com/watch?v=RhT4b0WJkwg&feature=related
kadet b c farketmez 800-1000-1200 makıneler aynı tipteler o yılarda 8 valve

Son düzenleme:

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de bu kasa Kadett'lere hasta oluyorum. İki sene evvel Ankara'da bir otomatik Kadett kaçırdım ki sorma gitsin (senin aracının aynısıydı), halen içim sızlıyor :(, o sinirle gittim enkazı alıp topladım.

78opelkadettccoupe.jpg

heh heee savaş abi bende var yatıyo hemide aynıssıııııı :):) ileride bişiler yaparız onada artık

0M42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.benzersiztasarim.com
Aslında yalçın abi benim niyetimde biraz daha ilerilerde 2.2 c20ne kodlu enjeksiyonlu rekord motoru var bulabilirsem hurda bitik bir motor bulup yeniden yavaş yavaş turbo alt yapısınıda hazırlayarak toplamayı düşünüyorum c20xe - c20let ler beni aşar sanıyorum altından kalkamam sanırım o yüzden c20ne benim için en ideali herhalde hatta şanzımanı ile birlikte uygulamayı düşünüyorum ancak dediğim gibi biraz daha sonralarda o yüzden şimdilik eldeki ile idare edeceğim mecburen.

Savaş abi umarım o kasa bir coupe ye sahip olursun inşallah abi.