Parça temini

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Parça temini

takipteyiz bekliyoruz :)

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sn. ardac orjinal egzoz ucu da bulabilir miyiz bir el atarsan çok sevinirim  :)

ardac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fotoğraf yüklerseniz iyi olur. ;) Nasıl bir ürün?

sallierim link' Alıntı:
+1 diyorum abi sana yine :D

ardac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yalnız bu parça son susturucu ile birleşik biliyorsunuz değil mi? Komple son susturucuyuda mı istiyorsunuz?

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ardac link' Alıntı:
abiler kardeşler çıkma parça konusunda yardımcı olabilirim. çalışır durumda KAZASIZ araçlardan sökülmüş parçalar var. istediğiniz parçanın kodunu biliyosanız yada parça adını fotoğrafını yollayın en kısa sürede dönerim size. fiyatları kendiniz araştırın. en ucuz fiyata nerde satıldığını söyleyin. ben daha ucuza temin etme şansına sahibim. akrabam yedek parça işi yapıyor. yardımcı olurum

Bu kadar kesin ve net yani?

Yanlış anlamayın sizden kaynaklı değil, tamamen şahsi prensiplerim gereği forumumuzda mesaj sayısı az olan kişilere güvenemiyorum, sipariş verecek olanlar için kapıda ödeme seçeneği var mı?

Bu arada hemen belirteyim dolandırıcıların sık kullandığı PTT kargo hariç kapıda ödeme var mı diye soruyorum, çünkü onda ücret ödemeden paketi açtırmıyorlar...

(Dolandırıcı sözünün şahsınızla hiçbir alakası yoktur, sizi tenzih ederim, sadece belirtme amaçlı kullanılmıştır.)

ardac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

haklısınız. ürünler yurt dışından gelecek. mesaj sayısına göre dolandırıcı olma ihtimalimde yüksek görünüyor. Ankara içindeki arkadaşlara elden teslim sağlarım. Onlar teslim aldığında ürünlere ve şahsım hakkında yorum yazarlar. Onların aldığı ürünlere yaptığı yorumlara (mesaj sayısı fazla olan arkadaşlar'a güvenirsiniz) Eğer sıkıntılı bir durum çıkarsa, kimsenin zorla bir ürün alma gibi durumu yok sanırım. Şehir dışındaki arkadaşlarada kapıda ödeme şeklinde gönderi yapabilirim. Zaten bunun dışında alternatif görünmüyor. Zaten şuda var, ilk kez internet üzerinden ürün gidecek. Kuzene birazda benim baskım oldu..

REC link' Alıntı:
Bu kadar kesin ve net yani?

Yanlış anlamayın sizden kaynaklı değil, tamamen şahsi prensiplerim gereği forumumuzda mesaj sayısı az olan kişilere güvenemiyorum, sipariş verecek olanlar için kapıda ödeme seçeneği var mı?

Bu arada hemen belirteyim dolandırıcıların sık kullandığı PTT kargo hariç kapıda ödeme var mı diye soruyorum, çünkü onda ücret ödemeden paketi açtırmıyorlar...

(Dolandırıcı sözünün şahsınızla hiçbir alakası yoktur, sizi tenzih ederim, sadece belirtme amaçlı kullanılmıştır.)

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ardac link' Alıntı:
haklısınız. ürünler yurt dışından gelecek. mesaj sayısına göre dolandırıcı olma ihtimalimde yüksek görünüyor. Ankara içindeki arkadaşlara elden teslim sağlarım. Onlar teslim aldığında ürünlere ve şahsım hakkında yorum yazarlar. Onların aldığı ürünlere yaptığı yorumlara (mesaj sayısı fazla olan arkadaşlar'a güvenirsiniz) Eğer sıkıntılı bir durum çıkarsa, kimsenin zorla bir ürün alma gibi durumu yok sanırım. Şehir dışındaki arkadaşlarada kapıda ödeme şeklinde gönderi yapabilirim. Zaten bunun dışında alternatif görünmüyor. Zaten şuda var, ilk kez internet üzerinden ürün gidecek. Kuzene birazda benim baskım oldu.

Anlayışınız için teşekkürler.

Şahsen benim şuan herhangi bir ürüne ihtiyacım yok ama biz burada aile gibiyiz (tanıdıkça şahit olacaksınız inşallah) ve bu başlık altında birçok arkadaşım size direkt güvenerek bu bakış açısını atladığı için; kimsenin zarar görmemesi adına böyle bir yaklaşımda bulunup bu durumu hatırlatmak zorunda kaldım.

Lütfen kusura bakmayın, tekrar söylüyorum şahsınız ile hiçbir alakası yok, ön yargı olarak da algılamayın. Farklı platformlarda çok büyük rakamlar ile insanları kandıran bir dolandırıcıya şahit olduktan sonra sadece tedbir amaçlı bunları yazmak zorunda kaldım.

Sevgiler...

ardac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Haklısınız. Benden yana sıkıntı yok. Dediğim gibi Ankara içi arkadaşlar ürünlerini elden alırlar. Hatta araçlarının aküsüne paralel yapıp test ederler. Çalışıp çalışmadığını bile kontrol etsinler. Bizim için sorun değil. Ha eğer o aşamaya kadar, yani ürün ayağına kadar gelipte, caymada olmazsa iyi olur. Çünkü alıcı kar ederken, satıcınında madur edilmemesi gerekir. Çünkü bakın saat 03:00'e yaklaştı, kuzenle parçaların temsili fotoğraflarına, alternatiflerine (orijinal ve yan sanayisine, çıkmasına kadar) istenilen parçaları hazırladık. Artık yarın öğlene doğru atarım foruma. Sizde şundan emin olun, kuzenle beni tanıdıkça sizde güzel bir aile olduğumuza şahit olacaksınız. Fiyatlar yüksek gelir yok olmaz dersiniz, yada uygun gelir tamam dersiniz. Bu alıcının insiyatifinde. Mühim olan ticaret bittikten sonra, alıcının Allah razı olsun demesidir. Aldıktan sonra biz bedduayı yemişiz o paradan ne hayır gelecek? Yarın ola hayrola. Fiyatlara bakın, olumlu olumsuz yazarsınız zaten. Hadi hayırlı geceler.

REC link' Alıntı:
Anlayışınız için teşekkürler.

Şahsen benim şuan herhangi bir ürüne ihtiyacım yok ama biz burada aile gibiyiz (tanıdıkça şahit olacaksınız inşallah) ve bu başlık altında birçok arkadaşım size direkt güvenerek bu bakış açısını atladığı için; kimsenin zarar görmemesi adına böyle bir yaklaşımda bulunup bu durumu hatırlatmak zorunda kaldım.

Lütfen kusura bakmayın, tekrar söylüyorum şahsınız ile hiçbir alakası yok, ön yargı olarak da algılamayın. Farklı platformlarda çok büyük rakamlar ile insanları kandıran bir dolandırıcıya şahit olduktan sonra sadece tedbir amaçlı bunları yazmak zorunda kaldım.

Sevgiler...