Astra f almak istyorum tavsiye edermisiniz??

anil23lebron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar elimdeki para ile 97- 98 arasi astra f hb almak isyorum fakat bazi teretdütlerim var içinizde astra f kullanicilari vardir muhakak arabanizdan memnunmusunuz tavsiye edermsiniz yani teşekkürler

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bir Astra F kullanıcısıyım.bu aracı alırken param G kasa Astrayada yetiyordu fakat F kasa bir efsanedir ve tutkudur benim için.aerodinamik yapısı kasa ve şase sağlamlığıyla bence halen 10 numara bir araç.piyasada temizi çoktur.ve oldukcada yaygındır.özelliklede otomatik vites olanlarının km leri oldukca düşük.ben tavsiye ederim açıkcası.gerisi size kalmış.

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bnde bir astra f kullanıcısıyım..alırken GLS almaya özen göster bence..bence sen nasıl arabalardan hoşlanırsın onu söyle bütün F kasa sahipleri bnde dahil tavsiye ederiz ama senin zevkine uyar mı????
yada neden astra f i düşündüğünü anlat??

bu arada imza alanını düzenlesen iyi olur..

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende astra f kullanıcısıyım aracım 97 model daha önceden babam kullanıyordu 2 senedirde ben kullanıyorum özellikle yol tutusundan memnunum virajda arac yola oturaklı özellik derseniz klima ve airbag mevcut glslerde abs isteğe bağlı bende abs yok ancak fren acısından da sorun yasamadım bizim kasalarda genelde yağ eksiltme sorunu oluyor o da fazla yağ eksiltmiyor zaten bunu iyice arastırın ancak işçilik açısından kullanılan malzeme acısından kalite mukemmel bizde bide 2008 astra h var inanın benim f kasa ondan sağlam diyebilirim ne de olsa eski toprak :D alacağınızın aracın kaporta aksamını iyi kontrol ettirin km si, orjinal mi değil mi makinaya bağlanınca anlasılıyor zaten hakkınızda hayırlısı olsun.

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bir Astra F kullanıcısıyım.bu aracı alırken param G kasa Astrayada yetiyordu fakat F kasa bir efsanedir ve tutkudur benim için.aerodinamik yapısı kasa ve şase sağlamlığıyla bence halen 10 numara bir araç.piyasada temizi çoktur.ve oldukcada yaygındır.özelliklede otomatik vites olanlarının km leri oldukca düşük.ben tavsiye ederim açıkcası.gerisi size kalmış.

astra f harikadır..mükemmel bir aractır..gerek sağlamlığı
gerek yol tutuşu.her yonden harika bir arac tavsiye ederim..
ama efsane lafı geçiyorsa gözler astra g yi arar:p

oguz_bio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Temiz denk getirin, memnun kalırsınız. Yalnız Sercan' ın dediği gibi GLS olmasına özen gösterin. Ben de GL var, klima eksiğini fazlasıyla hissediyorum.

anil23lebron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar öncelikle tavsiyeleriniz için hepnize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Benim Astra f i secme nedenim kücüklükten beri opel ve mercedes takıntım olmasıdır cok severim bu iki araba modellerini zaten elimdeki bütcede astra F e yetiyor temiz bir gls bulursam alırım inşallah tekrar teşekkür ederim.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Temiz bir GLS'yi kaçırma al derim. Gerçekten efsaneler arasında yer alan bir modeldir.

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Salim abiye katılıyorum gerçekten yaşına göre çok iyi araçlardır özellikle bakımlı ve temiz bir F kasa insanda bağımlılık oluyo :) (tecrübeyle sabittir ;) ) özellikle Burak abininde değindiği noktaya dikkat etmeni tavisye ederim ;) GL modelinden alcaksan klimalı olmasınıda dikkat et ;)

redlion74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende astra f kullanıcısıyım memnunum.öncelikle aracı alırken gerçek binici titiz sahibinden almanı tavsiye ederim.sonra başına olmadık arızalar açmasın.alırken alt takım motor kaporta mekanik aksamını iyice kontrol ettir.ben yaşadığım için.gls ve abs'li olanını al.birçok yeni arabayı cebinden çıkartır.