Astra f almak istyorum tavsiye edermisiniz??

endorphine

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bendede astra gl 98 f var. Sana tavsiyem klimalı ve abs olan modelini almandır. Ben eksikliğini hissediyorum. Özellikle klimanın. Sonradan takılıyor ama biraz uçuk bi fiyat çektiler, tırstım.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
f kasa rampalarda fazla bayılıyo. onun dışında mekanik olarak gayet iyi. gls modelini modelinin abs li olanın tercih etmeni tavsiye ederim.
yok ya bayılmıyo
tecrübeyle sabit ;)
bayılıyosa motor bi açılsın istiyo olabilir

Herkes F icin oyle bi yazmiski, kazara Ferrarisi olan biri buraya girip okusa su yazilanlari yarin ilk isi arabayi F kasa ile takas etmek olur....

işte ferraricilerin otomobilden anlayanı olsa f kasa alırdı :)
f kasası olup da severek binmeyeni görmedim ben henüz

Bendede astra gl 98 f var. Sana tavsiyem klimalı ve abs olan modelini almandır. Ben eksikliğini hissediyorum. Özellikle klimanın. Sonradan takılıyor ama biraz uçuk bi fiyat çektiler, tırstım.

klima lazım ama olmasa da oluyor o kadar masrafa gerek yok aç camı devam :):)

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alırsan mutlaka triger setini değiştir. bu konuda canı yanan bir arkadaşım oldu.

U

un749440

Bilgi Girilmemiş
Ben bu aracı çok yakından tanıyorum, daha önce 97 siyah manuel vitesi vardır. Şimdide 98 Otomatik Gri olanı aldım, Piyasada bu paraya alınacak en uygun araba, sebebine gelince, Kolay kolay Bozamıyorsunuz :) ufak tefek arızalar çıkıyor fakat yolda bırakmıyor. Kullanan arkadaşlar nedemek istediğimi çok iyi anlıyacaktır. Yol tutuşu inanılmaz güzel virajlara yapışıyor. 105bg güç sizi yeteri kadar tatmin ediyor. hızlanması çok güzel. Uzun yolda hiç yormuyor. Yokuşlarda keçi gibi, Düz yolda Toyatalarla kapışmayın derim, Kliması uzun yolda hiç çarpmıyor. Yuvarlak hava kanalları istediğiniz yere dönüyor, güzel düşünmüşler, koltukları küçük ve rahat küçük olduğu için içerisi çok geniş. 5 kişi rahat bir seyahat yapabiliyor. Kusurlarına gelince, Bende HB modeli var arkadan bakınca eksoz ve Stepne yeri çok çirkin görünüyor. Birde Çukurlarda tangır tungur gidiyor. süspansiyondan olsa gerek, Birde arka cam otomatiği ve elektrikli ayna neden koymamışlar anlamadım, Yan hatları ve genel görüntü süper. Ön tarafta maddi gücünüz varsa Angel Eyes far çok güzel duruyor bence, Kısacası 9 milyara Palio almaktansa 11-12 milyara Astra F almak çok matıklı bir karar olur. Nede olsa GM imzasını taşıyor. Asta F aracı bence bilen alıyor. Beni çok eleştirdiler ama ben doğru kararı verdiğime inanıyorum. Sonuç olarak 12 yaşında bir araçtan beklemeniz gereken en önemli özellik arıza sıklığı az olması, Yorumum umarım faydalı olmuştur kazasız sürüşler dilerim.

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim ayna katlanıyor bendemi sıkıntı var

calamalka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede var 1 tane ilk sahibiyiz
diğer araçlarıda kullanıyorum arada ama ondan aldığım zevki hiç birinden alamıyorum atik çabuk sürüşü zevkli içi ferah camları büyük ( yeni araçlarda ufacık camlar kafeste gibi insan )